MANDA SÜTÜ KADINLARA GELİR KAPISI OLDU

MANDA SÜTÜ KADINLARA GELİR KAPISI OLDU

BAŞKAN TARHAN EVLERE KONUK OLUYOR

BAŞKAN TARHAN EVLERE KONUK OLUYOR

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”

4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

öğrencilerin internet ve teknolojiden uzaklaştırılması yerine internet ve teknolojiyi bilinçli kullanmalarının faydalarına dikkat çekildi.
    • 3 Mayıs 2021 - 08:06:00

Kadirli 15 Temmuz imam hatip ortaokulu ve Osmaniye Şehit Veli Demiryürek Bilim ve Sanat Merkezi farkındalık oluşturacak güzel bir projeye daha imza attılar.
Kuruculuğunu 15 Temmuz İmam Hatip Ortaokulu ve Osmaniye Şehit Veli Demiryürek Bilim ve Sanat Merkezinin yaptığı, yurt içi ve yurt dışından 5 okul, 7 öğretmen ve 30 öğrencinin birlikte yürüttüğü “Dijital risklere karşı gardını al.” anlamına gelen “Be on your guard against digital risks” isimli eTwinning projesi ile öğrencilerin bilinçli internet kullanmalarının faydaları kadar bilinçsiz internet kullanımından doğacak risklere dikkat çekiyor.
Geçtiğimiz günlerde dijital vatandaşlık, dijital ayak izi ve siber zorbalık konuları üzerine alanında uzman kişiler tarafından online seminerler verilerek öğrencilerin internet kullanımı konusunda bilinçlendirilmesi,
Ayrıca kalıcı bilgiler edinmeleri için öğrencilere web 2.0 araçlarının kullanımı konusunda bilgi verilerek zihin haritaları, infografikler, kelime bulutları gibi ürünler oluşturmaları sağlandı. “Be on your guard against digital risks” isimli eTwinning projesi ile öğrencilerin bilgileri edinirken de 21. yüzyıl becerilerinden olan teknoloji kullanımı ve yaratıcılık konusunda da becerilerini arttırmaları ve geliştirmeleri hedeflenmektedir.Proje kurucuları Perihan NERGİZ ve Nurcan AYAS internet ve teknoloji kullanımının çağımızın vazgeçilmez bir gerekliliği olduğunu , öğrencilerin internet ve teknolojiden uzaklaştırılması yerine internet ve teknolojiyi bilinçli kullanmalarının daha faydalı olacağını belirttiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz