AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

ÖĞRENCİLER KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU
    • 5 Temmuz 2022 - 09:18:58

ÖĞRENCİLER KİTAP OKUMA ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU
Kadirli Gençlik Merkezi kurslarına katılan öğrenciler doğa yürüyüşü ve kitap okuma etkinliği gerçekleştirdiler.
Yaz tatilinin başlamasıyla birlikte her yaştan öğrenci Gençlik merkezinde açılan farklı alanlardaki kurslara akın ediyor.
Bir grup öğrenci Gençlik Merkezi Gönüllüleriyle birlikte doğa yürüyüşü gerçekleştirdi,kitap okudu ardından da çevre temizliği yaptı.
Kadirli Gençlik Merkezi Müdürü Kamil Kerimoğlu,Merkezdeki kursların dolu dolu geçtiğini hem öğrencilerin hem de tüm vatandaşların merkeze gelerek her türlü bilgi, beceri ve diğer etkinliklerle faydalı ve eğlenceli vakitler geçirdiğini belirtti.
Kerimoğlu,projelerimizi çok önemsiyoruz bugün de Gönüllülerimizle birlikte öğrencilerimiz farklı bir etkinliğe imza atarak doğa yürüyüşü,kitap okuma ve daha yaşanabilir bir Dünya için çevre temizliği yaptılar diyerek emeği geçenleri tebrik ediyorum dedi.
Öğrenciler de bu etkinlik bizim için çok iyi oldu, doğa yürüyüşünde iç dünyamızı kitapla pekiştirdik ardından çevre temizliği yaptık gönüllülerimize bizlere böyle bir gün yaşattıkları için çok teşekkür ediyoruz dediler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz