GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

ÖĞRENCİLER, HALK OYUNLARINDA YARIŞTI
    • 12 Mart 2020 - 06:37:17

Osmaniye Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Halk Oyunları İl Temsilciliğinin koordinatörlüğünde düzenlenen Okul Sporları İl Birinciliği Halk Oyunları yarışmaları tamamlandı. Merkez Spor Salonu’nda gerçekleşen yarışmaya, merkez ve ilçelerden toplam 6 okul ve 150 lisanslı halk oyuncu katıldı.
Müsabaka sonunda derece elde eden okullar ise şöyle; Minikler düzenlemesiz dalda Halet Çambel İlkokulu birinci oldu. Yıldızlar düzenlemesiz dalda Musa Sarıgöz Ortaokulu birinciliği alırken Mustafa Konaklı Ortaokulu ikinci oldu, Gençler düzenlemesiz dalda Bilge Kent Anadolu Lisesi birincilik Kaan Çalin Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ikincilik elde etti. Yarışmada derece yapan takımlar kategorilerine göre Osmaniye’yi grup müsabakalarında temsil edecekleri kaydedildi. Derece alan okullara düzenlenen törenle madalya ve kupaları verildi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz