Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Nisan Ayının EN’leri ödüllendirildi
    • 13 Mayıs 2019 - 09:19:20

Kadirli’nin başarılı okullarından Şehit Kaan Çalin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Nisan ayının EN’leri belirlenerek ödüllendirildi.

Okulda 3 yıldır her ay düzenli olarak öğrenciler arasında yapılan değerlendirmede seçilenlere düzenlenen ödül töreniyle çeşitli hediyeler verildi.

Şehit Kaan Çalin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Remzi Beyoğlu, törende yaptığı konuşmada, başarılı öğrencileri tebrik ederek, “3 yıldır sürdürdüğümüz okulumuz öğrencileri için ayın EN’ leri projemiz kapsamında bu ay da öğrencilerimizi ödüllendirdik.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenimiz Ahmet Demirci’nin titizlikle yürüttüğü projemizde örnek davranışlarından derslerindeki başarıları, devamsızlık yapmamaları, öğretmen ve arkadaşlarına saygı ve sevgide kusur etmeyen, okula olan aidiyet duyguları ve okul eşyalarını korumadaki örnek davranışlarından dolayı bu ay 10 öğrencimizi çeşitli hediye ve onur belgeleri ile ödüllendirdik. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum. Bu projenin yürütülmesini sağlayan arkadaşlarıma da teşekkürlerimi sunuyorum.” diye konuştu.

Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz