AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
    • 27 Aralık 2019 - 09:05:31

Kadirli’de minik öğrenciler kışın yiyecek bulmakta zorluk çeken kuşların hayatta kalması için önceden hazırladıkları yemleri okulun bahçesine ve çevresine bırakarak örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar.
DOĞADA YİYECEK BULMAKTA ZORLANAN KUŞLAR İÇİN HAREKETE GEÇTİLER
Teaş Aslantaş Hes Ortaokulu-İlkokulu öğrencileri alkışlanacak bir davranışa imza atarak evlerinden getirdikleri yemleri kuşların yiyebilecekleri alanlara bıraktılar.
Eğitim ve Öğretimdeki başarının yanı sıra sosyal ve kültürel projelerle de adından söz ettiren okul,anlamlı ve duygulu bir projeyle de vicdanları ısıttı.
Okul Müdürü Salih Hazır, havaların kendisini hissettirmeye başladığı soğuk kış günlerinde doğadaki kış şartlarından olumsuz etkilenen hayvanlarımız için öğrencilerimiz örnek bir davranış sergilediler.Bu ve bunun gibi birçok etkinlikte öğrencilerimiz daha çok hoşgörü ve sorumluluk bilinci kazanıyorlar onları yürekten tebrik ediyorum dedi.
Öğrenciler de, kuşların hayatta kalmasına ve doğal yaşam koşullarının oluşmasına katkı sunduğumuz için çok mutluyuz.Hayvanda olsa onlarda bir can taşıyor dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz