OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

MİNİK ÖĞRENCİLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
    • 27 Aralık 2019 - 09:05:31

Kadirli’de minik öğrenciler kışın yiyecek bulmakta zorluk çeken kuşların hayatta kalması için önceden hazırladıkları yemleri okulun bahçesine ve çevresine bırakarak örnek bir sosyal sorumluluk projesine imza attılar.
DOĞADA YİYECEK BULMAKTA ZORLANAN KUŞLAR İÇİN HAREKETE GEÇTİLER
Teaş Aslantaş Hes Ortaokulu-İlkokulu öğrencileri alkışlanacak bir davranışa imza atarak evlerinden getirdikleri yemleri kuşların yiyebilecekleri alanlara bıraktılar.
Eğitim ve Öğretimdeki başarının yanı sıra sosyal ve kültürel projelerle de adından söz ettiren okul,anlamlı ve duygulu bir projeyle de vicdanları ısıttı.
Okul Müdürü Salih Hazır, havaların kendisini hissettirmeye başladığı soğuk kış günlerinde doğadaki kış şartlarından olumsuz etkilenen hayvanlarımız için öğrencilerimiz örnek bir davranış sergilediler.Bu ve bunun gibi birçok etkinlikte öğrencilerimiz daha çok hoşgörü ve sorumluluk bilinci kazanıyorlar onları yürekten tebrik ediyorum dedi.
Öğrenciler de, kuşların hayatta kalmasına ve doğal yaşam koşullarının oluşmasına katkı sunduğumuz için çok mutluyuz.Hayvanda olsa onlarda bir can taşıyor dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz