BAŞKAN GAZİOĞLU ‘NDAN SAYMANLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ‘A ZİYARET

BAŞKAN GAZİOĞLU ‘NDAN SAYMANLIK MÜDÜRÜ YILMAZ ‘A ZİYARET

OSMANİYE’DE FARKINDALIK” EĞİTİMLERİ VERİLDİ

OSMANİYE’DE FARKINDALIK” EĞİTİMLERİ VERİLDİ

UZUN VADİSİ,DOĞA SEVERLERİN BEĞENİSİNİ TOPLUYOR

UZUN VADİSİ,DOĞA SEVERLERİN BEĞENİSİNİ TOPLUYOR

SÜLEMİŞ BÖYLE DAHA DA GÜZEL

SÜLEMİŞ BÖYLE DAHA DA GÜZEL

EMNİYETTEN HUZUR VE ASAYİŞ UYGULAMALARI

EMNİYETTEN HUZUR VE ASAYİŞ UYGULAMALARI

MİLLİ KİCK BOKSÇUMUZ FARUK MERT YÜKSEL AMERİKA’DA GURURUMUZ OLDU
    • 16 Ağustos 2023 - 15:44:41

MİLLİ KİCK BOKSÇUMUZ FARUK MERT YÜKSEL AMERİKA’DA GURURUMUZ OLDU

Kastamonulu Milli kick boksçumuz
Faruk Mert Yüksel ve arkadaşı Murat Elmas gittikleri Amerika Texas Houstonda spor salonu açarak hem Amerikalılara hemde Türk vatandaslarımıza kick boksu sevdirdi.

“AMERİKA’DA BAYRAĞIMIZI DALGALANDIRIYOR”

Giden yıl Amerika’ya giderek Sugarland Sports Center adlı salonda antrenörlük yapan şampiyon Milli gencimiz Yüksel,,hem bu sporu sevdirmek hemde şampiyonlar yetistirmek için kolları sıvayarak sportif elçimiz oldu.
Geçtiğimiz günlerde düzenlenen büyük ve resmî bir organizasyonda şampiyonluk elde eden Yükselin hedefi Ülkemizi yurt dışında bayrağımızı dalgalandırarak sporun yanında milli ve manevi değerler ışığında bir Türk gençliği yetiştirmek.

Amerika’ya taşındıktan sonra büyük bir kararlılıkla çalışmalarını sürdüren milli sporcu Faruk Mert Yüksel, hedeflerine bir adım daha yaklaştı. Sporculuk kariyerine Amerika’da devam eden Faruk Mert Yüksel, milli sporcu arkadaşlarıyla birlikte kurduğu spor salonunda sıkı antrenmanlarla iyi bir hazırlık süreci geçirdi. Bu hazırlık sürecinin meyvelerini ise Orlando Open Cup’ta topladı.
Kickboks dünyasının prestijli organizasyonlarından biri olan Orlando Open Cup’ta Faruk Mert Yüksel, üç farklı kategoride elde ettiği madalyalarla adından söz ettirdi. Büyük bir rekabetin yaşandığı organizasyonda Faruk Mert Yüksel, altın madalya kazandığı kategoride zirveye çıkarak Amerika’daki ilk şampiyonluğunu ilan etti. Aynı zamanda gümüş ve bronz madalyalarla da üstün performansını taçlandıran Faruk Mert Yüksel, gelecek adına umut verici bir başarıya imza attı.
Milli sporcunun bu zaferi, hem kendi spor kariyerini hem de milli spor camiasını gururlandırdı. Faruk Mert Yüksel in azmi, hedeflerine olan bağlılığı ve sürekli gelişimi, onu uluslararası arenada da adını duyuracağına işaret ediyor. Spor dünyasına yaptığı katkılar ve elde ettiği bu büyük başarı, gelecekteki nesiller için de ilham kaynağı olacak.
Faruk Mert Yüksel in hedefleri doğrultusunda ilerlemeye devam edeceği ve yeni zaferlere yelken açacağı kesin. Milli sporcu, azmi ve başarı hikayesiyle, Amerika’da Türk sporunu gururla temsil etmeye devam edecek.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz