ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

MİLLİ AGAÇLANDIRMA GÜNÜNDE BİNLERCE FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU
    • 12 Kasım 2020 - 06:25:18


Kadirli’de Milli Ağaçlandırma Günü etkinlikleri kapsamında binlerce ağaç toprakla bulusturuldu. saat 11.11’de 81 il ve 922 ilçede fidan dikim etkinliği gerçekleştirildi. 83 milyon fidan dikiminin hedeflendiği etkinlik kapsamında Kadirli Cığcık Köyünde Orman İşletme Müdürlüğü tarafından belirlenen alanda “Geleceğe Nefes” sloganıyla binlerce fidan toprakla buluşturuldu. Kadirli Orman İşletme Müdürü Beyhan Altıntaş programda yaptığı konuşmada Milli Ağaçlandırma Günü etkinlikleri kapsamında bugün binlerce fidanımızı toprakla buluşacağız dedi. Törene katılan protokol ve öğrencilere ağaç dikiminin nasıl yapılacağını anlatan Altıntaş dikilen fidanların bakımlarını periyodik olarak yapacaklarını ve koruyacaklarını söyledi.
Programa Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Cumhuriyet Başsavcısı Kasım Kılıç, Kadirli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmethan Yüksel, Ziraat Odası Başkanı Hanifi İspir ile birlikte bazı daire müdürleri, STK temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz