TOKMAKLI’DA OTOMOBİLLER ÇARPIŞTI: 5 YARALI

TOKMAKLI’DA OTOMOBİLLER ÇARPIŞTI: 5 YARALI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ, ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

TRAFO VE OT YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ

TRAFO VE OT YANGINI SÖNDÜRÜLDÜ

KADİRLİ HEM’DE YIL SONU SERGİSİ AÇILACAK

KADİRLİ HEM’DE YIL SONU SERGİSİ AÇILACAK

ELEKTRİK AKIMINA KAPILAN “ÇOCUK” AĞIR YARALANDI

ELEKTRİK AKIMINA KAPILAN “ÇOCUK” AĞIR YARALANDI

Milletvekili Durmuşoğlu’ndan Sumbas belediyesine ziyaret
    • 3 Aralık 2019 - 07:20:00

Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu’nu makamında ziyaret etti. Başkan Demiroğlu ve Belediye Meclis Üyleri Milletvekili Durmuşoğlunu kapıda karşıladılar.
Ziyarette Ak Parti Kadirli İlçe Başkanı İsmail Oruç ve Sumbas İlçe Başkanı Erol Kaplan ile İl Genel meclis üyesi Veli Gani, belediye meclis üyeleride bulundu.
Ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten başkan Demiroğlu, “ Çok sevdiğimiz ve Değer verdiğim Mücahit Durmuşoğlu vekilimiz ziyarete geldi. Kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum. Belediye olarak göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Milletekilimizle sürekli iletişim halindeyiz. Hepimizin amacı bu aziz millete hizmet etmektir” dedi. Kentte belediye tarafından yapılan ve yapılacak projeler hakkında Sumbas Belediye Başkanı Zeki Demiroğlu ile fikir alışverişinde bulunan milletvekili Durmuşoğlu da şu değerlendirmeyi yaptı: “Zaman zaman bölge genelinde belediye başkanlarına, teşkilatlara ziyaretlerde bulunarak farklı konularda istişarelerde bulunuyoruz. Gösterdikleri ilgiden dolayı belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. AK Parti iktidarları döneminde ülkemiz ve bölgemizde önemli hizmetler hayata geçti. Ak Parti hizmetin ve milletin partisidir. Bizler Sumbas’a hizmetlerin gelmesi noktasında Ankara´da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. AK Parti hükümetleri Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ülke genelinde olduğu gibi tüm bölgede de önemli projelere imza atmıştır atmaya devam edecek.” Diye konuştu..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz