SOSYAL HİZMET MERKEZİ KARİYER GÜNLERİ KAPSAMINDA GAZETECİLERİ AĞIRLADI

SOSYAL HİZMET MERKEZİ KARİYER GÜNLERİ KAPSAMINDA GAZETECİLERİ AĞIRLADI

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya basın bülteni yayınladı.

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya basın bülteni yayınladı.

KAYMAKAM TAŞKIRAN’DAN KAR UYARISI

KAYMAKAM TAŞKIRAN’DAN KAR UYARISI

KAR NEDENİYLE EVİNDE MAHSUR KALAN 90 YAŞINDAKİ KADINI, İTFAİYE EKİBİ KURTARDI

KAR NEDENİYLE EVİNDE MAHSUR KALAN 90 YAŞINDAKİ KADINI, İTFAİYE EKİBİ KURTARDI

MHP VE AK PARTİ İLÇE BAŞKANLARI SUMBAS YOLUNDAKİ YOL ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
    • 1 Eylül 2021 - 09:52:56

Kadirli’de bir süredir devam eden Sumbas yolundaki çalışmaları Ak Parti ve MHP heyeti yerinde inceledi.
Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç, MHP İlçe Başkanı Av. Alptekin Uçmak, İl Genel Meclis Üyesi Av. Harun Özdemir çalışmaları yerinde inceleyerek esnafları dinledi.
Çalışmaların hızlandırılması için yüklenici firma yetkilileri ile görüşen MHP ve Ak Parti İlçe Başkanları yaşanan sıkıntıları yakinen bildiklerini söyleyerek, “ Ahmet Tevfik Pampal Caddesi (Sumbas Yolu) Kadirlimizde en çok kullanılan bir yol. Adana Yolu girişinden Kestirler mevkiine kadar yapımına başlanılan yolda çalışmaların hızlandırılması esnafların mağduriyetlerinin giderilmesi için Firma yetkilileriyle görüştük. Stadyum önündeki Doğalgaz Ana borusunun Adliye önüne kadar döşemesi yapıldı. Projede olmayan ancak 1 yıl sonra yeniden kazılacak olması münasebetiyle Osmaniye Milletvekilimiz Mücahit Durmuşoğlu bey gerekli girişimlerde bulunarak doğalgaz hattının çekilmesini sağladı. Esnaflarımızın doğalgazdan faydalanması için proje içerisine alınarak 1 yıl sonra yapılacak olan çalışmanın hemen yapılması nedeniyle zeminin oturması beklendi. Şuan altyapı çalışmaları tamamlandı ve Adliye önünden asfalt dökümüne başlandı. İşlerin yavaş ilerlediğini söyleyen esnaflarımızı dinledik. Firma yetkilileriyle ve Kadirli Kaymakamımız sayın Ahmet Arık ile görüştük. Sayın kaymakamımız Karayolları Bölge Müdürlüğü Mühendisini ve Yüklenici Firma yetkililerini çağırdı. Hep birlikte görüşme yaptık. Altyapı çalışmaları tamamlanan Sumbas yolunun hızlı bir şekilde yapılması için işin takipçisi olacağız. Kısa sürede yapılarak hizmete açılması için gerekli tüm girişimlerde bulunacağız” dediler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz