İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

MEHMETLİ BELEDİYESİ BAYRAM HAZIRLIKLARINA BAŞLADI
    • 2 Ağustos 2019 - 07:14:55

Mehmetli Belediyesine bağlı asfalt ekipleri bozulan satıhlarda asfalt çalışmalarına bayram öncesi hız verdi. Asfalt yama düzenlemeleri ile yolları iyileştiren ekipler belde genelinde belirlenen program dahilinde çalışmaların ana arter güzergahlarda devam ediyor.
Vatandaşların bayram öncesi ve bayram süresince en yoğun olarak ziyaret ettiği mekanlar arasında yer alan mezarlıklar, Mehmetli Belediyesine bağlı ekipler, tarafından temizlenerek bayrama hazır hale getiriliyor.
Belediyeye bağlı ekipler, mezarlıklarda kuruyan otları, dikenleri, atılan çöp ve katı atıkları temizliğini geçekleştirdi. Mezarlıklar yapılan bakım ve onarım çalışmalarından sonra vatandaşların ziyaretlerini rahat ve huzurlu bir ortamda yapabilmeleri için güzel bir görünüme kavuşturuluyor.

Mehmetli’de tüm mezarlıklarda genel çapta temizlik ve Yollarda bakım çalışmasının yapıldığını ifade eden Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu, “ Kurban Bayramının yaklaşması ile halkımızın mezarlık ziyaretlerini daha temiz ve daha ferah bir ortamda gerçekleştirmeleri için temizlik çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Arife günü ve Kurban Bayramı süresince vatandaşlarımızın, vefat eden yakınlarının mezarlarını ziyaretlerinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için gerekli tedbirleri aldık. Ayrıca bozulan yollarımızın da asfaltlamasını yapıyoruz. Bunları da bayrama kadar bitireceğiz.”dedi.
Başkan Seyitoğlu , mezarlıklarda ve asfaltlama yapılan yerlerde devam eden çalışmaları yerinde inceliyor gerekli talimatları yerinde veriyor.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz