Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Masal Park Otizmli Konuklarını Ağırladı
    • 4 Nisan 2019 - 07:03:04

2 Nisan Otizm Farkındalık Günü’nde Masal Park, otizmli özel misafirlerini ağırladı. Osmaniye Masal Park yönetimi, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında, özel eğitim gören otistik çocuklara ve ailelerine kapılarını ücretsiz açtı.

Gün boyunca aileleri ile birlikte Masal Park oyun ünitelerinin tadını çıkaran çocukların yüzlerinden gülümseme eksik olmadı. Havanın kapalı olmasına aldırış etmeden eğlenen çocukların sevinci, ailelerini de mutlu etti. 2 Nisan kapsamında Masal Park’a gelerek eğlenen

özel misafirlerin ebeveynleri de Masal Park yönetimine teşekkür ettiler.

Engel, yaş ve boy kriterlerine göre oyun gruplarında eğlenen çocuklara Masal Park yönetimi de eşlik etti. 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü etkinliği ile ilgili konuşan yöneticiler genel olarak şu ifadeleri kullandılar: “Biz yönetim olarak bu tarz farkındalık günlerinde etkinlik yapmaya devam edeceğiz. Otizmin bir hastalık değil, farkındalık olduğunu biliyoruz. Özel

misafirlerimize uygun oyuncaklarla bundan sonrada bu tarz faaliyetlere devam edeceğiz. Ayrıca 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı ile ilgili olarak ta tüm konuklarımızı mutlu edecek sürprizler hazırlıyoruz. Kapımızı ücretsiz olarak tüm konuklarımıza açık kalmaya devam edecektir. Davetimizi kırmayıp Masal Park’ı ziyaret eden tüm otizmli kardeşlerimize ailelerine teşekkür ediyoruz”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz