Kızılay’dan Vatandaşlara Kan Bağış Çağrısı…

Kızılay’dan Vatandaşlara Kan Bağış Çağrısı…

ANDIRIN ÖĞRETMENEVİ BINASI YAKINDA HİZMETE GİRECEK

ANDIRIN ÖĞRETMENEVİ BINASI YAKINDA HİZMETE GİRECEK

ESKİ EV YAŞANTILARININ DAYANILMAZ CAZİBESİ-13

ESKİ EV YAŞANTILARININ DAYANILMAZ CAZİBESİ-13

Kadirli’de Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

Kadirli’de Öğrencilere Kırtasiye Yardımı

LÖSEV’DEN BAŞKAN TARHAN’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ
    • 11 Haziran 2020 - 08:07:49

Adana LÖSEV İrtibat Ofisi Aktif İletişim ve Basın Sorumlusu Buğse Harmanda, Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan’ı ziyaret ederek Lösev çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Belediye Başkanı Ömer Tarhan’ın LÖSEV’e verdiği destekten dolayı kupa ve Teşekkür sertifikası takdim ettiklerini söyleyen Harmanda, yaklaşan kurban bayramı nedeniyle yapılacak çalışmaları Belediye Başkanımızla paylaştık ve Başkanımızın da Kadirli Belediyesi olarak üzerlerine düşen ne varsa her zaman yapmaya hazır olduklarını bildirdiğini söyledi.
Nazik ziyaretten dolayı teşekkürlerini ileten Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Lösemili çocuklarımızın ve ailelerinin her zaman yanındayız diyerek şunları kaydetti;
“Lösev’i yakından izliyorum, çok güzel çalışmalar yapıyor. Emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımıza da acil şifalar diliyorum. Artık günümüzde tıp çok ileri seviyelere geldi, modern tıbbın gereklerini yerine getirerek hastalıklardan iyileşeceğiz. Lösemi hastalığının farkındalığı noktasında sizlere destek olmak adına elimizden ne geliyorsa çocuklarımız ve aileleri için yapıyoruz ve yapacağız da. Ben bizleri ziyaret eden Adana Lösev’e teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz