Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Trafik kazası:1 yaralı

Trafik kazası:1 yaralı

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

KÖYLERİN İÇME SUYU SORUNLARI MASAYA YATIRILDI
    • 22 Mart 2021 - 20:51:35

Kadirli Köylere Hizmet Götürme Birliği ve İçme suyu Birlikleri toplantısı İlçemiz Kaymakamlık toplantı salonunda Kaymakam Ahmet ARIK Başkanlığında, Osmaniye Milletvekili Mücahit DURMUŞOĞLU, İl Özel İdaresi Genel Sekreter V. Mesut OVALI, İl Genel Meclis Üyeleri ve köy muhtarlarının katılımıyla yapıldı.
Toplantıda İlçemize bağlı köy ve mahallelerin sağlıklı ve yeterli su ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için içme suyu birlikleri ve içme suyunu kendileri işleten muhtarlıkların su kaynaklarının en kurak aylardaki debileri göz önünde bulundurularak yaz aylarında vatandaşlarımızın mağdur olmaması için gerekli tedbirlerin alınması, içme suyu hatlarının bakım ve onarımının eksiksiz şekilde yapılması ve kaçak su kayıplarının en aza indirilmesi ile ilgili gerekli tedbirlerin alınmasının gerektiği belirtildi.
Kaymakam Ahmet ARIK, toplantıya katılan köy muhtarlarının talep ve sorunlarını dinleyerek, köylerin sorunlarıyla yakından ilgilenildiğini, temiz içme suyu ve diğer hizmetlerin devletimizin imkanları doğrultusunda aralıksız devam edeceğini söyledi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz