GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

KORKUT ATA ÜNİVERSİTESİ’NDE, EL DEZENFEKTANLARI KONULDU
    • 13 Mart 2020 - 06:43:12

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi’nde, el hijyeninin koruması konusunda öğrenci ve personel girişlerine el dezenfektanları konuldu. Bireysel hijyen ve toplu yaşam alanlarında diğer insanların sağlığı için büyük önem taşıyan el temizliğine katkı sağlamak amacıyla, OKÜ’nün tüm binalarının personel ve öğrenci girişlerine el dezenfektanları konularak, hijyen önemine dikkat çekildi.
El hijyeninin sağlanarak enfeksiyonların bulaşma riskinin önlenebileceğini ifade eden Rektör Prof. Dr. Murat Türk, “Hijyen, önemli bir tedbir unsurudur. Bu doğrultuda bizde Üniversitemiz merkez ve ilçe yerleşkelerinde yer alan tüm binaların personel ve öğrenci girişlerine dezenfektan ürünleri yerleştirdik. Bunların kullanımı noktasında Üniversitemiz çalışanlarının ve öğrencilerinin gereken hassasiyeti göstereceğine inanıyorum.” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz