ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

KEDİ VE YAVRULARINA ÖĞRETMENLER SAHİP ÇIKTI
    • 3 Aralık 2020 - 08:13:55

Doğumu yaklaşan sokak kedisi yavrularını daha güvenli bir ortamda Dünyaya getirmek için Öğretmenlerin şefkatli kollarına sığındı.
Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde vicdanları ısıtacak bir olay yaşandı.
Yaklaşık 2 ay önce ilçe merkezinde hamile bir sokak kedisi,doğum yapmak için kendisini Bahçe Atatürk Ortaokulunun içinde buldu.
Ardiye olarak kullanılan bir bölüme yerleşen kediye Okul idaresi ve öğretmenler şefkat eli uzattı.
Kış mevsiminin yaklaştığı şu günlerde Anne ve yavrularını soğuktan korumak isteyen öğretmenler kollarını sıvayarak onlara ahşaptan bir yuva yaptılar.
Yaklaşık 45 gün önce doğum yapan ve 4 yavru Dünyaya getiren öğretmenlerin ponçik adını verdikleri kedi, bir anda okulun maskotu oldu.
Yuvalarında rahat bir şekilde büyüyen kedileri peynir,ciğer ve ekmekle besleyen öğretmenler, kedi ve yavruların okullarının maskotu olduklarını belirtiyorlar. Anne kedi, yavrularını bazen sınıflarda bazen de koridorlarda gezdirerek mutlu bir hayat sürüyor.
Okul Müdürü Tamer Üstündağ, Bundan yaklaşık 2 ay önce doğuma yakın olan ponçik adını verdiğimiz kedi okulumuza gelerek bizlere sığındı kış mevsiminin yaklaşması ve 4 yavrusunun doğmasıyla tüm okul personeli bu kediye sahip çıkarak okulumuza sıcak bir yuva yaptık. Okulumuzun bünyesinde öğrencilerimizin geldiği dönemde gerek sınıflarda gerek atölyelerde ve idari odalarda güzel bir şekilde hayatlarını sürdürüyorlar.Özellikle kedi ve yavruları adeta okulumuzun maskotu oldu.Öğretmen arkadaşlarımı da bu hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ediyorum dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz