SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

KAYMAKAM ARIK VE BAŞKAN TARHAN HAYVAN BARINAĞINDA İNCELEMELERDE BULUNDU
    • 24 Eylül 2020 - 22:57:04

Kadirli Kaymakamı Ahmet Arık ve Belediye Başkanı Ömer Tarhan, Kadirli Belediyesi Köpek Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde incelemelerde bulundu.

Köpek Rehabilitasyon ve Bakım Merkezinde Belediye veterinerinden barınakla ilgili bilgi alan Kaymakam Arık ” Öncelikle Rehabilitasyon merkezinin oluşturularak gerçekten ilgi ve alaka ile canlılarımızın her türlü bakım, ilaçlama gibi desteğinin sağlanması noktasında Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Bizler için önem arz eden can dostlarımızla yakından ilgilenmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak ilgi ve özen gerektiriyor. Buradaki her can dostumuzla ayrı bir bağ kurup onlarla ilgilenen görevlilere ayrıca teşekkür ediyorum. Bu barınağı 2. Ziyaretim ve bundan sonra da ziyaret etmeye devam edeceğim. Bizler buraya geldiğimizde onların bize gösterdikleri sevgi karşısında inanılmaz mutlu hissediyor kendini. Herkesin gelip bu güzelliklerle ilgilenmesini gerekirse can dostlarımızdan sahiplenmelerini istiyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ömer Tarhan ise, can dostlarımızın yemekten banyosuna aşıdan tedavilerine kadar her türlü çalışmaların barınağımızda yapılıyor diyerek şunları kaydetti;

“ Barınağımızı hizmete açtığımızdan bu yana birçok hayvanın bakımını, aşısını ve tedavisini yaparak sahiplendirdik. Hayvan barınağımızda can dostlarımızın her türlü ihtiyaçlarını karşıladık ve karşılıyoruz. Pandemi döneminde her gün park ve sokaklara mama ve ekmek bırakarak onları bu süreçte hiç aç bırakmadık” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz