SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

Kaya’dan Türk Kızılay Haftası Kutlama Mesajı
    • 1 Kasım 2021 - 08:02:42

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya Türk Kızılay’ının kuruluş yıldönümü kapsamında basın bülteni yayınladı. Kaya açıklamasında “ Türk Kızılay’ı, ‘Osmanlı Yaralı ve Hasta Askerlere Yardım Cemiyeti’ adıyla 1868 yılında kurulmuştur. Hiçbir ayrım gözetmeksizin geçmişten günümüze tüm mağdurların, mazlumların umudu, dayanışmanın ve yardımlaşmanın timsali durumuna gelmiştir.

İnsan hayatını ve sağlığını korumak, insanlar arasındaki karşılıklı anlayışı, dostluğu , sevgi ve saygıyı, işbirliğini geliştirmek amacıyla hizmetlerini sürdüren Türk Kızılay’mız, dünyanın önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. 150 yıllık bilgi birikimi ve tecrübesiyle Aziz milletimizin yardımlaşma ve dayanışma kültürünü tüm Dünya’ya yansımaktadır.

Türk Kızılay’ının gücünü ve itibarını yardımlarımızla ve desteklerimizle yükseltmek için çalışmak, kendi vatandaşlarımıza, kardeşlerimize ve tüm insanlığa hizmet etmek demektir. Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine inandığım güven kapımız Türk Kızılay’ı haftasını, kuruluş yıldönümünü kutluyor, tüm gönüllüleri, aziz milletimizi bu güzide kuruluşumuzu desteklemeye çağırıyorum.” İfadelerinde bulundu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz