SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

SUAT ÖNAL MİLLETVEKİLİ A.ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI 

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

KADİRLİLİ HEMŞEHRİMİZ AYAS MHP MİLLETVEKİLLİĞİ İÇİN ADAY ADAYI OLDU

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

HAMZA TOR ADAY ADAYLIK BAŞVURUSU YAPTI

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

OSMANİYELİ SPORCULAR BÜYÜK GURUR YAŞATTI 

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

Kadirli İlçesinden Büyük Başarı…

Kaya’dan 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı
    • 3 Aralık 2021 - 08:16:40

 

Osmaniye Milletvekili İsmail Kaya 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında mesaj yayınladı. Mesajında Kaya öncelikle “3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nün, ülkemiz ve dünyadaki tüm engelli , özel kardeşlerimize için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Hayatımızın her alanında ve aşamasında bir takım engeller ile karşılaşmaktayız. Engelleri aşmak bir azim , inanç meselesidir. Başarının özü başarmaya inanmaktır. Her alanda üstün başarılarıyla bizleri gururlandıran, azim ve kararlılıklarıyla hepimize ilham kaynağı olan engelli, özel kardeşlerimiz azim ve inanca en güzel örnektir.

Gündelik hayatımızda sporda, sanatta, edebiyatta, siyasette, eğitimde, sivil toplumda, iş dünyasında; tüm zorluklara rağmen, özel kardeşlerimizin sergiledikleri mücadele, gurur vericidir.

Engelli vatandaşlarımızın bizim bir parçamız. Engelli kardeşlerimize hassas davranıp yaşamlarını kolaylaştırmak için elimizden geleni yapmalıyız. Sosyal devlet anlayışımızın gereği engelli vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm üretmeye önem göstermektir. Sadece özel kardeşlerimizin değil ailelerinin de geleceğe daha güvenle bakabilmeleri için çözümler üreten bizler, ailelerin önlerindeki hukuki, sosyal ve fiziki engelleri kaldırmaya devam etmekteyiz. Hükümetimiz, bakım ve rehabilitasyon hizmetlerinde ulaşılabilirliğin ve kalitenin artırılması, engelli vatandaşlarımızın kamu ve özel sektörde istihdamının teşvik edilmesi, özel eğitime desteklerin artırılması hususlarında önemli adımlar atmıştır.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü her birey özel kardeşlerimize karşı sorumlu, bilinçli ve duyarlı davranmak zorunda olduğumuzun altını bir kez daha çizmek istiyorum.

Tüm vatandaşlarımızı engelli vatandaşlarımıza yardımcı ve destek olmaya, onların sorunlarını adeta kendi sorunları bilerek üzerlerine düşen görevleri yerine getirmeye çağırıyor; kararlı duruşları ve çabalarıyla hepimize örnek olan engelli kardeşlerimizi saygı ve muhabbetle selamlıyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz