JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KADİRLİ’DE GÖRÜŞÜ ENGELLEYEN AĞAÇLAR BUDANIYOR
    • 11 Kasım 2022 - 07:53:49

KADİRLİ’DE GÖRÜŞÜ ENGELLEYEN AĞAÇLAR BUDANIYOR
Osmaniye’nin Kadirli ilçesinde yollara doğru dallarını uzatarak ulaşımda görüşü engelleyen ağaçlar belediye ekipleri tarafından budanıyor.
Kadirli Belediyesi bünyesinde görev alan ekipler, ilçe merkezi ve ilçeye bağlı mahallelere ulaşımı sağlayan yollarda, evlerin bahçelerinden ya da dikildiği noktadan dalları ve yaprakları vasıtasıyla yola doğru uzanarak ulaşımda sürücülerin görüşüne engel olan ağaçların dallarını buduyor.
Ağaçları budamaktaki amaçlarının muhtemel bir kazanın önüne geçmek olduğuna değinen Belediye Başkanı Ömer Tarhan, “Mahallelere ulaşımı sağlayan yollarda, yol sınırına dikilmiş bazı ağaçlar yer alıyor. Bu sınıra dikili ağaçların zamanla gövdeleri büyüyüp, dal ve yapraklarının etrafına doğru uzaması gerçekleşmiş. İşte bu ağaçların yola doğru uzanan kısımlarında ekiplerimiz bir çalışma başlattı. Dalların budama çalışmaları yapılarak yollarda seyir halinde olan araç sürücülerinin görüş mesafesinin yeniden açılması için başlatılan bu çalışma ile yaşanabilecek muhtemel trafik kazalarının da önüne geçmeye çalışıyoruz. Özellikle virajlı kesimlerde, böyle bir risk teşkil eden noktalarda bu çalışmalarımızı daha da yoğunlaştırdık” dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz