MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

MUHTAR’IN YERİ KEBAP IZGARA & SUCUKEKMEK SALONU AÇILDI

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR  MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

TORPİLLİ MÜSLÜMANLAR MUSTAFA KEMAL EVREN ÇİĞİL

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

ERDİNÇ YILMAZ KADİRLİ’DE BİR DİZİ ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

SUMBAS’DA  ESRAR OPERASYONU

KADİRLİ TÜRK KIZILAYI HARDARLIK KÖYÜ İLKÖĞRETİM OKULUNU BOYADI
    • 29 Ocak 2021 - 07:36:52

Türk Kızılay Kadirli Şubesi gönüllüleri, Hardallık Köyü İlköğretim okulunun tüm sınıflarını boyayarak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında yüz yüze eğitim için hazır hale getirdi.
Bu kapsamda boyama ihtiyacı olduğu tespit edilen Hardallık köyüne giden Türk Kızılayı , kolları sıvayıp ellerine aldıkları fırçalarla öğrencilerin eğitim göreceği sınıf ve koridorları boyadı.
Gönüllülerle boyama çalışmasına katılan Kızılay Kadirli Şube Başkanı Zafer Biçer yaptığı açıklamada, zaman zaman köylerde kütüphanelere kurup okullar boyadıklarını belirtti.
Söz konusu okulun fiziki şartlarının iyi durumda olduğunu vurgulayan Zafer biçer , ” Gönüllülerimiz köye gidip okulu incelediler ve sonrasında boyama çalışması yaptık. Sınıfların boya rengini de değiştik ve güzel bir çalışma oldu. Dönem dönem okul boyamaları, okuma salonlarının oluşturulması ve kütüphane kurulması gibi çalışmalarımız devam ediyor.” diye konuştu.
Ayrıca Hardallık İlköğretim müdürü Harun Bülbül ve köy muhtarı Şenol Şahin Türk Kızılay’ına ve Türk Kızılay’ı başkanı Zafer Biçer’e ve ekibine çok teşekkür etiler.
Adem İNCE

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz