Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

KADİRLİ TİCARET ODASI´NDAN, MEHMETLİ BELEDİYE BAŞKANI SEYİGOĞLUNA ZİYARET
    • 16 Nisan 2019 - 07:22:33

Kadirli Ticaret Odası Başkanı Mehmethan Yüksel ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Kollu ile birlikte 31 Martta yapılan yerel seçimlerden sonra mazbatasını alarak görevine başlayan Mehmetli Belediye Başkanı Fatih Seyitoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Hayırlı olsun dileklerinde bulunan Kadirli Ticaret Odası Başkanı Mehmethan Yüksel, yeni dönemde de Mehmetli Beleyesi ile ortak çalışmalara imza atmak istediklerini ifade ederek, Fatih Seyitoğlu’na başarılar diledi.
Kadirli ve OSB ticaret alanındaki gelişmeleri yakından takip ettiğini ifade eden Belediye Başkanı Seyitoğlu, Kadirli Ticaret Odası Başkanı Mehmethan Yüksel ve Ticaret Odası Meclis Başkanı Mustafa Kollu’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettti.
Ziyarette Kadirli Ticaret Odası Genel Sekreteri Şinasi Demiralay ve Mehmetli Belediye Başkanvekili İsmet Yavuzarslanda hazır bulundu..

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz