İŞGALLER ÜZERİNE-30….

İŞGALLER ÜZERİNE-30….

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

Milletvekili Kaya’dan Anneler Günü Mesajı

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

VALİ YILMAZ, KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI  “BAŞARABİLİRSİN”

SİGARAYI BIRAKMANIN ŞİMDİ ZAMANI “BAŞARABİLİRSİN”

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Ölen kedisini defnetmek için Gaziantep’den Osmaniye’ye getirdi

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, ülkemizi ve kültürümüzü yurtdışında tanıtmaya devam ediyor!
    • 14 Haziran 2019 - 07:32:39

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi, Erasmus Stratejik Okul Ortaklıkları projesi kapsamında yürüttükleri “Friendship is In,Cyberbullying is Out! ” projesi ile Portekiz ülkesinin Lousado kendine konuk oldu. Osman Gazi Anadolu Lisesi, İngilizce öğretmeni Cihan OKAN ve Görsel Sanatlar öğretmeni Mesude IŞIKLI rehberliğinde öğrencileri ile hem ülkemizi tanıtıcı faaliyetlerde bulundular hem de siberzorbalığı ve olumsuz etkilerini resimlerle anlattılar.

Okul müdürü Cavit ONAT, ” Bizim okulumuzdaki öğrencilerimizi yetistirirken daima amacımız akademik başarıyı yükseltirken aynı zamanda öğrencilerimizi farklı tecrübelerle hayata hazırlamaktır.Yurtdışında yürüttüğümüz projelerle toplumu yakından ilgilendiren ve çözüm ihtiyaç duyulan konulara eğiliyoruz.Siberzorbalık da giderek büyüyen ve gençleri derinden etkileyen bir sorun olarak karşımıza çıkıyor.Projemizle irdelenmesi gereken bu konuyu ele aldık.Her fırsatta da konudaki uzman kişilerle görüşüp öğrencilerimizi ve ailelerimizi bilgilendiriyoruz.Proje kapsamında yapılan yurtdışı gezileri de okulumuzun kültürel yelpazesini genişletiyor.Emeği geçen öğretmenlerimize ve öğrencilerimize canı gönülden teşekkür ederim.”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz