ÖLMEDEN ÖNCE FOTOĞRAFA BAK …

ÖLMEDEN ÖNCE FOTOĞRAFA BAK …

B U G Ü N   Ö Ğ R E T M E N L E R   G Ü N Ü  ÖĞRETMENİM

B U G Ü N Ö Ğ R E T M E N L E R G Ü N Ü ÖĞRETMENİM

İŞGALLER ÜZERİNE-7

İŞGALLER ÜZERİNE-7

İlçe Sağlık Çalışanlarına Baklava İkramı

İlçe Sağlık Çalışanlarına Baklava İkramı

Öğretmenler gününde “İSPİRLER OTOMOTİV”den örnek davranış

Öğretmenler gününde “İSPİRLER OTOMOTİV”den örnek davranış

Kadirli Osman Gazi Anadolu Lisesi bu kez de “Dünya Barışı ” için İspanya’da!
    • 21 Ocak 2020 - 08:21:30

Yürüttüğü Avrupa Birliği Projeleri ve sosyal etkinlikler ile sosyal konularda hem okul ortamında hem de yaşadığımız toplumda bir farklılık yaratan Osman Gazi Anadolu Lisesi “Plural Enriching Community” ile İspanya’ya gitti.

Okulu öğretmenleri Uğur Can Çiriş ve Ali Sarıkodal rehberliğinde gerçekleştirilen hareketlilik boyunca milli kültürümüzü, ülkemizi ve okulumuzu tanıtan kısa film, toplum barışı, kültürel farklılıkların doğurduğu zenginlikler ve hoşgörü duygularını vurgulayan drama etkinlikleri yapıldı.

Ayrıca “Granada” bölgesinde misafir edilen öğrencilerimiz El-Hambra Sarayı başta olmak üzere bölgenin tarihi dokusunu ve kültürel zenginliklerini tanıma şansı buldular.

Okul Müdürü Cavit Onat, “Bizler Mevlânâ’nin tohumunu attığı insanları mutlak kabul felsefesi ile yetişen bir milletiz. Toplum olarak farklı kültürleri kabul ettikçe ve onları içimize aldıkça var olacağız ve büyüyeceğiz. Eleştirmek ve ötelemek yerine yeni kültürleri tanımak, oldukları gibi kabul edip anlamak ve içimize almak bizim var olan inancımıza en yakışan davranıştır. Projemiz ile öğrencilerimize bunu aşılayacağız. Emeği geçen tüm okul personelimize ve öğrencilerimize teşekkür ederim.” dedi. Menderes Özat

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz