OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

KADİRLİ İŞKUR MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARIYLA GÖZ DOLDURUYOR
    • 30 Ekim 2019 - 07:50:42

Kadirli Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar takdir ediliyor. Kadirli çalışma ve iş kurumu (İŞKUR) Müdürü Abdulhamit Yıldırım ve personelleri ilçenin kalkınması ve istihdamın sağlanması için yaptığı özverili aktif işgücü programlarıyla ve vatandaşlara sunduğu hizmetlerle göz dolduruyor.

Vatandaşların başvuru sürecinden sonuçların alınmasına kadar istihdama yönelik yapılan çalışmalar,güleryüzlü personeli ile hem bölgede hem de Ülke genelinde Vatandaşlar tarafından örnek gösteriliyor.
Müdürlük ayrıca gerçekleştirmiş olduğu yoğun faaliyetlerle işgücü piyasasında hem işverenlerin hem de işsiz vatandaşların yardımına dört elle koşuyor. Milli İstihdam Seferberliği kapsamında işgücü piyasasının tüm taraflarına hizmet veren Kadirli (İŞKUR) ilçede yüzlerce kişiyi işe yerleştirirken, Birbirinden değerli mesleki kurslarıyla yüzlerce insanın da hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz