AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

KADİRLİ İŞKUR MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARIYLA GÖZ DOLDURUYOR
    • 30 Ekim 2019 - 07:50:42

Kadirli Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Müdürlüğünün yaptığı çalışmalar takdir ediliyor. Kadirli çalışma ve iş kurumu (İŞKUR) Müdürü Abdulhamit Yıldırım ve personelleri ilçenin kalkınması ve istihdamın sağlanması için yaptığı özverili aktif işgücü programlarıyla ve vatandaşlara sunduğu hizmetlerle göz dolduruyor.

Vatandaşların başvuru sürecinden sonuçların alınmasına kadar istihdama yönelik yapılan çalışmalar,güleryüzlü personeli ile hem bölgede hem de Ülke genelinde Vatandaşlar tarafından örnek gösteriliyor.
Müdürlük ayrıca gerçekleştirmiş olduğu yoğun faaliyetlerle işgücü piyasasında hem işverenlerin hem de işsiz vatandaşların yardımına dört elle koşuyor. Milli İstihdam Seferberliği kapsamında işgücü piyasasının tüm taraflarına hizmet veren Kadirli (İŞKUR) ilçede yüzlerce kişiyi işe yerleştirirken, Birbirinden değerli mesleki kurslarıyla yüzlerce insanın da hayallerini gerçeğe dönüştürüyor.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz