SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KADİRLİ DEVLET HASTANESİNDE BİR İLK…
    • 8 Kasım 2020 - 21:40:02

Kadirli Devlet Hastanesi’ne ataması yapılan Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr.Fevzi Emre CAN, hasta kabulüne başlamasının ardından Hastane hizmetlerinde bir ilke imza atıldı. Kadirli,Andırın,Sumbas dahil olmak üzere yaklaşık 250 bin nüfusa hizmet veren Hastanede bundan sonra Kardiyoloji Uzmanı Uzm.Dr. Fevzi Emre Can tarafından hastalarına Anjiyo operasyonu yapılabilecek.Acil kalp rahatsızlığı bulunanlar haricinde artık bundan sonra Anjiyo operasyonu için hastalar başka illere sevk edilmeyecek.
DOKTOR CAN KENDİ HASTALARINI OSMANİYE’DE TEDAVİ EDECEK…
Hastanede 3.basamak yoğun bakım olmamasından dolayı
Doktor CAN,kalp rahatsızlığı bulunan ve Anjiyo olması gereken hastalarını muayene yapmasının ardından haftanın belli günlerinde Osmaniye Devlet Hastanesinde Anjiyo operasyonunu yapacak.Anjiyo olması gereken hastalar poliklinik muayenesinin ardından Osmaniye Devlet Hastanesinde yabancılık çekmeden operasyonlarını kendi Doktorları tarafından olabilecekler.

Başhekim Şamil Gerek’in göreve gelmesinin ardından kısa sürede Hastanenin bir çok yeniliklerle tanıştığını belirten vatandaşlar,yapılan yeni hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletirken,Doktor CAN’a da yeni görevinde başarılar dilediler.
İlçede bugüne kadar yapılamayan anjiyo ameliyatları da Hastane Doktoru tarafından Osmaniye Devlet Hastanesinde yapılmış olacak.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz