OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

İMAM HATİP LİSESİNDE VELİ TOPLANTISI YAPILDI
    • 4 Kasım 2019 - 07:55:29

Kadirli Şehit İsmail Akduman Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde 2019-2020  Eğitim ve Öğretim yılının geniş kapsamlı ilk veli toplantısı yapıldı
Okulun konferans salonunda yapılan toplantıya velilerin ilgisi yoğun oldu.Müdür yardımcısı Süleyman Teper,yaptığı konuşmasında velilere hitaben, 2019-2020 Eğitim ve Öğretim yılında velilerin okullarına sahip çıkmalarını, öğrencilerini başarı ve başarısızlıklarını takip etmelerini isteyerek bu okulların misyonun ayrı olduğunu bu yüzden iyi insan yetiştirmekteki hedeflediklerini anlattı.

Teper,Öğrenci-öğretmen-veli işbirliğinin ne kadar önemli olduğunu her zaman söylediklerini belirterek,Velilerimizin düşünceleri, fikirleri ve istekleri bizim için çok değerlidir. Elde ettiğimiz başarılarda onların emeği çoktur. Onların güveni ve desteği ile başarılarımız artarak devam edecektir dedi.Yapılan konuşmaların ardından Okul Aile birliği yönetim kurulu seçimi yapıldı. Yapılan konuşmaların ve temennilerin ardından toplantı sona erdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz