ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI
    • 6 Nisan 2023 - 08:31:58

İL İDARE ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI
İl İdare Şube Başkanları Toplantısı Vali Dr. Erdinç Yılmaz Başkanlığında Valilik Ahmet Cevdet Paşa Toplantı Salonunda yapıldı. Toplantıya Vali Yılmaz’ın yanı sıra Vali Yardımcıları Adem Yılmaz ve Hakan Yavuz Erdoğan, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Can Altundarak, İl Emniyet Müdürü Ahmet Selçuk Okumuş, kamu kurum ve kuruluşları il müdürleri katıldı.
Toplantıda Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü İrfan Remzi Yılmaz, Defterdar Ali Osman Bilgili, Tarım ve Orman Müdürü Mustafa İlmeç, Afet ve Acil Durum İl Müdürü Serhat Bulut sunum yaparak depremin ardından kurumları tarafından yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdiler.
Toplantının sonunda konuşan Vali Dr. Erdinç Yılmaz, “Depremde gerçekten üstün bir gayret gösterdiniz. Allah’ın izniyle bunu başarıyla da tamamlayacağız. Gerçekten çok büyük bir felaket yaşadık. Başta Osmaniyeli hemşehrilerimiz olmak üzere depremde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza bir kez daha rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun. Allah bir daha böyle bir felaketi yaşatmasın. Yapılacak yapılar mutlaka depreme dayanıklı olacak, bunun önlemi alınacak. Özellikle Esenevler, Rahime Hatun, Raufbey mahalleleri çok etkilendi. İstasyon Caddemiz en güzel yerlerimizden biriydi, şu anda harap halde. Biz orayı daha güzel yapacağız, daha güzel projeler uygulayacağız. Allah’ın izniyle depremin izlerini silmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Osmaniye’mizi daha güzel yapmak için çalışacağız.”dedi.
Toplantı, görüş ve önerilerin alınması ile sona erdi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz