Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Kaya’dan kadın çiftçiler günü mesajı

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Akademisyenler cübbeleriyle yürüdüler

Trafik kazası:1 yaralı

Trafik kazası:1 yaralı

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

Kadirli’de narkotik ve asayiş uygulamaları

HİZMET YAPARKEN GÖNÜLLERE DOKUNAN BAŞKAN : Ahmet DOĞAN
    • 12 Ocak 2021 - 07:31:51

Göreve geldiği günden bu yana İlçemize ve halkımıza hizmet için gecesini gündüzüne katan Belediye Başkanı Ahmet Doğan vatandaşlarında gönüllerinde taht kuruyor.
Yıllardan beri birikmiş sorunlara çare bulmak için ekipleri ile dağ-taş demeden aralıksız çalışmalarını sürdüren Başkan Doğan, 7’den 70’e her kesim insanlarımızın derdini de dinleyip sorunlarına çare bulmaya da devam ediyor.
İlçe Merkezi ve mahallelerin tümünde altyapı, Yol, Asfalt, Stablize, Yol genişletme, Parke Çalışmaları gibi birçok alanda hizmet vermeye devam eden başkan Doğan, bunun yanısıra “Gönül Belediyeciliği” çizgisini de aksatmadan sürdürüyor.
Gittiği her bölgede İnsanlarımızın sorunlarını da dinleyip, çözüm aşamasında elinden gelen herşeyi yapan Başkan Doğan, vatandaşlardan büyük takdir topluyor.
Hizmetlerin 2021 yılında dahada hızlanacağının sinyalini şimdiden veren Başkan Doğan’ a kolaylıklar dileriz. Emeklerine Sağlık olsun…
(ANDIRIN POSTASI)

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz