GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ  BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

GÜLSÜR, KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERİ OLDU

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

KİMSE GERÇEK DEĞİL…

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

PAHALI PARFÜMLERİ BIRAKIN,GÜVEN KOKMALI İNSAN !!

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ  DR. EROL OLDU

OSMANİYE DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ DR. EROL OLDU

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

Milli yerfıstığı “Ayşehanım” hasat edildi

HASTANENİN GÜLER YÜZÜ ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR
    • 17 Haziran 2020 - 07:36:43

Kadirli Devlet hastanesinin güler yüzü Hasan Çelik çalışmalarıyla takdir topluyor. Devlet Hastanesinde psikolog olarak görev yapan Hasan Çelik 2018 yılında Alesten yeterli puanı alarak Çağ Üniversitesinde Psikoloji Bölümünde yüksek lisansına başladı. Hafta içi beş gün hastanedeki görevine devam ederken hafta sonları da iki gün yüksek lisans derslerini de almaya başladı. 16.06.2020 tarihinde “Sağlık Çalışanlarının Tükenmişlik Düzeyleri ve Problem Çözme Becerilerinin İncelenmesi” başlıklı tezinin sunumunu yaparak mezun oldu.
Bugünden sonra Kadirli Devlet Hastanesinin Uzman kadrosuna bir kişi daha ilave edilmiş oldu. Başta Kadirlililer olmak üzere diğer komşu ilçeler Andırın,Sumbas ve Kozan’ın uzman psikoloğa ihtiyacı olduğunda daha uzaklara gitmeyip Kadirli Devlet Hastanemizde daha profesyonel psikoterapi ve danışmanlık hizmetleri alabileceklerdir. Kadirli’miz için önemli bir kazanım olan uzman Psikoloğ Hasan Çelik’i tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz