23 NİSAN EN GÜZEL BALKON SÜSLEME YARIŞMASI

23 NİSAN EN GÜZEL BALKON SÜSLEME YARIŞMASI

KİBİR …

KİBİR …

Fidan üretim tesisinde yolu kesişen iki kadın fidanlık kurdu

Fidan üretim tesisinde yolu kesişen iki kadın fidanlık kurdu

VALİ YILMAZ’DAN ENERJİ-SA’YA ZİYARET

VALİ YILMAZ’DAN ENERJİ-SA’YA ZİYARET

HASTANENİN GÜLER YÜZÜ ÇALIŞMALARIYLA TAKDİR TOPLUYOR
    • 17 Haziran 2020 - 07:36:43

Kadirli Devlet hastanesinin güler yüzü Hasan Çelik çalışmalarıyla takdir topluyor. Devlet Hastanesinde psikolog olarak görev yapan Hasan Çelik 2018 yılında Alesten yeterli puanı alarak Çağ Üniversitesinde Psikoloji Bölümünde yüksek lisansına başladı. Hafta içi beş gün hastanedeki görevine devam ederken hafta sonları da iki gün yüksek lisans derslerini de almaya başladı. 16.06.2020 tarihinde “Sağlık Çalışanlarının Tükenmişlik Düzeyleri ve Problem Çözme Becerilerinin İncelenmesi” başlıklı tezinin sunumunu yaparak mezun oldu.
Bugünden sonra Kadirli Devlet Hastanesinin Uzman kadrosuna bir kişi daha ilave edilmiş oldu. Başta Kadirlililer olmak üzere diğer komşu ilçeler Andırın,Sumbas ve Kozan’ın uzman psikoloğa ihtiyacı olduğunda daha uzaklara gitmeyip Kadirli Devlet Hastanemizde daha profesyonel psikoterapi ve danışmanlık hizmetleri alabileceklerdir. Kadirli’miz için önemli bir kazanım olan uzman Psikoloğ Hasan Çelik’i tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz