OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

HASTANELERDE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ
    • 30 Aralık 2021 - 08:18:31

HASTANELERDE ÜCRETSİZ İNTERNET HİZMETİ
Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğüne bağlı, Osmaniye Devlet Hastanesi, Kadirli Devlet Hastanesi, Düziçi Devlet Hastanesi ve Bahçe FTR Hastanesinde, hasta ve hasta yakınlarına ücretsiz internet erişim hizmeti sunulmaya başlandı.Osmaniye İl Sağlık Müdürlüğü tarafından hastanelerde uygun görülen 80 noktaya kurulan kablosuz internet erişim hizmeti sayesinde, hasta ve hasta yakınları , cihazlarındaki wi-filerini aktif etmelerinin ardından bağlanarak TC kimlik numaraları ile giriş yaptıktan sonra internet keyfini diledikleri yerden kişisel bilgisayarlar, tablet ve cep telefonlarıyla, yataklı tedavi birimleri ve poliklinik bekleme alanlarında ücretsiz olarak kullanmaya başlayacaklardır
Osmaniye İl Sağlık Müdürü Dr.Hasan Öznavruz, yaptığı açıklamada: İnternetin artık hayatın her alanında kullanıldığını belirterek, “İnternet kullanımı günümüzde hayatın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Bu noktadan hareket ederek, hastanelerimizde sağlık hizmeti alan hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini arttırmak adına, hastanemizin tüm kapalı alanlarında kablosuz internet erişim hizmeti sunmaya başladık. Bu hizmet sayesinde hasta ve hasta yakınları, özellikle yatan hasta servis ve bekleme alanları ile poliklinik bekleme alanlarında kendi cep telefonları, tablet ve dizüstü bilgisayarlarından ücretsiz internete bağlanabiliyorlar. Vatandaşlarımıza bu hizmeti verirken, İnternet suçlarına dair tüm önlemlerin alındığını ve “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi” hakkında ki kanunun dikkate alınarak gerekli düzenlemelerin yapıldığını” ifade etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz