SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

GELECEĞE NEFES DÜNYAYA NEFES PROĞRAMI
    • 12 Kasım 2021 - 07:19:05

 

Osmaniye Ak Parti Milletvekili İsmail Kaya basın bülteni yayınladı. Milletvekili İsmail Kaya açıklamasında, Daha yeşil bir Türkiye için 252 milyon ağacı geleceğe miras bırakarak, orman ve doğa sevgisinin artırılması maksadıyla 11 Kasım 2021 günü Osmaniye ilimizde “ Bugün Fidan Yarın Nefes “ fidan dikim programı gerçekleştirilecektir.

Tarım ve Orman Bakanlığımızı ve ekibini Türkiye’nin orman varlığını artıracak bu güzel programa öncülük ettikleri için tebrik ediyorum. Sizlerin şahsında programa fidan dikerek destek veren herkese, tüm çevre ve yeşil dostlarına şahsım adına, teşekkürlerimi sunuyorum.
Biz tabiatla kardeş, ağaçla, çiçekle, yeşille, toprakla dost bir milletiz. Ağaca, bitkiye, hayvanata değer veren, onların hukukuna saygı gösteren güzel bir geleneğe sahibiz. Son nefesinde ağaç dikmeye özendirilen, tabiatı korumayı hayırlı işlerden sayan bir medeniyetin, bir kültürün mensubuyuz. Şiirlerimizden türkülerimize, hikâyelerimizden özdeyişlerimize kadar hayatımızın her alanında bu geleneğin izlerini görüyoruz.
Rabbimizin bize emaneti olan tabiata yeşiliyle, canlılarıyla, şehirleriyle, tarihi ve doğal güzellikleriyle sahip çıkmayı sürdüreceğiz.
Bu düşüncelerle sözlerime son verirken, bu etkinliğin hazırlanmasında ve uygulamada her safhasında emeği geçenleri başta Bakanlığımız olmak üzere tekrar tebrik ediyorum.

Bu kampanyaya gösterdiği ilgi için tüm Aziz milletimize, Osmaniyeli Hemşerilerime ve burada bulunan sizlere bir kez daha şükranlarımı sunuyorum.

Sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum .

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz