MANDA SÜTÜ KADINLARA GELİR KAPISI OLDU

MANDA SÜTÜ KADINLARA GELİR KAPISI OLDU

BAŞKAN TARHAN EVLERE KONUK OLUYOR

BAŞKAN TARHAN EVLERE KONUK OLUYOR

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”

BAŞKAN GİZLİCE: ”4 YILDA ÇOK ŞEY YAPTIK”

4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

4’LÜ PLAY-OFF’LARA KALAN KADİRLİ DEMİRSPOR BAŞKANI YAPICI’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA 

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

Gazeteci Ali ve İbrahim İmat kardeşler tahliye edildi

Eser Gültepe, Türk Eğitim- Sen İlçe Başkanlığı seçimlerinde adayız.
    • 23 Aralık 2021 - 08:20:58

Eğitim sendikacılığına ve hakkı tutup kaldırmaya devam etmek için 25 Aralık Cumartesi günü yapılacak olan Türk Eğitim- Sen İlçe Başkanlığı seçimlerinde adayız. Eğitim çalışanlarının sosyoekonomik sorunlarını biliyoruz. Ekip olarak yıllardır sendika teşkilatımızın her kademesinde görev yaparak bugünlere geldik. 2022 yılında yapılacak olan banka promosyonlarında geçmiş dönemlerde eğitim çalışanlarının haklarının yeteri kadarıyla korunmadığını düşünüyoruz. Beş yıllık bir anlaşmanın en az 15 bin Türk Lirası gibi bir rakama tekabül etmesi gerektiğini ve yönetme yetkisi vermeniz hâlinde bunun için mücadele edeceğimizin bilinmesini isteriz. Liyakat temelli bir idarenin var olabilmesi için kötü yönetilen okullarımızın kurum kültürüne katkı yapmak en önemli önceliğimizdir.
Sendika seçimlerinin demokratik bir olgunluğu beraberinde getireceğini bilerek yönetim kadrolarının seçiminin üyenin iradesi ile olması gerektiğini biliyoruz. Atama ile bir STK’nin yönetilmemesi için hele de Türkiye’nin en büyük STK’si olan Türk Eğitim-Sen’in 25 Aralıkta seçime gitmesi için yoğun uğraşlarımız oldu.
Hatır gönüle dayalı bir iradenin tecelli etmemesi için elimizden geleni yapacağız. Arkasına teveccüh anlayışı ile yönetme iradesi koymanın yolu üyenin sandıktaki iradesine saygı ile başlar. Kişisel teveccüh yerine topyekün üyemizin teveccühü bize yeter de artar. Hesap yapılacaksa üyenin kazanımları üzerine yapılmalıdır. Siyasetin koltuk değneği olmak gibi hiçbir lüksümüz yoktur ve olmayacaktır. Bizim tek gayemiz ve gayretimiz yedi gün yirmi dört saat üyelerimizin yanında olabilmek ve büyük bir aile olduğumuzun bilincinde iyi günde ve kötü günde unutulmayan bir teşkilat yapısını hakim kılmaktır. Kazanacaksak hep birlikte kazanacağız. Ben dilinden uzak, biz dilinin bir kurum için vazgeçilmez bir düstur olması için dik duracağız ve eğilmeyeceğiz. Bizim derdimiz evine ekmek götürmek için onuru için mücadele eden üyelerimizdir. Varlık sebebimiz ve yönetime aday olmamız bu sebepledir.
Bu anlayışla yapılacak seçimlerde desteklerinizi bekler, saygılarımızı sunarız.
Yönetim Kurulumuz:
Eser Gültepe Başkanlığında
Emre Yalçınöz
Hatip Tanrıöver
Serkan Yılmaz
Süleyman Kırpık

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz