23 NİSAN EN GÜZEL BALKON SÜSLEME YARIŞMASI

23 NİSAN EN GÜZEL BALKON SÜSLEME YARIŞMASI

KİBİR …

KİBİR …

Fidan üretim tesisinde yolu kesişen iki kadın fidanlık kurdu

Fidan üretim tesisinde yolu kesişen iki kadın fidanlık kurdu

VALİ YILMAZ’DAN ENERJİ-SA’YA ZİYARET

VALİ YILMAZ’DAN ENERJİ-SA’YA ZİYARET

EL ELE VERİLEREK YAPILAN CAMİ LOJMANI ÖRNEK OLDU…
    • 13 Ocak 2021 - 07:38:09

Kadirli’de yaklaşık 6 aydan bu yana imamsız olan Cami için imamın geleceğini haber alan Köylüler atıl duruma gelen Cami lojmanı için seferber oldu.
Kadirli ilçesi Anberinarkı Köyünde görev yapan İmamın ,6 ay önce tayinini ilçe merkezine çıktı. İmamın gitmesinin ardından Köylüler yeni imamın bir an önce Köylerine gelmesini beklediler.

yeni imamın gelmesini dörtgözle bekleyen Köy sakinleri,bir imamın Köylerini tercih ettiklerini duyunca 6 aydan buyana özledikleri imam için seferber oldu.
Her şeyi Devletten beklemek yerine bize de hayır lazım diyen Köylüler, kimisi insan gücü, kimisi de malzeme yardımında bulunarak imece usulü bir sevinçle atıl duruma gelen lojman için kolları sıvadılar.Lojmanda bir yandan tadilat yapılırken,bir yandan da kesilen elektrik tedaş tarafından yeniden açıldı.
Yeni gelecek imama iyi bir jest yapmak isteyen Köy sakinleri,bahçe ve çevre temizliğinin yanında imam için kışlık odun dahi hazırladılar.Koy sakinlari emeği geçen iş insanı Yasin Çeri,Milli Eğitim Müdürü İlyas Tapsız,Nihat Pektaş ve Köy Muhtarlığına teşekkür ettiler.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz