SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

Durmuşoğlu’ndan bayram mesajı
    • 20 Nisan 2023 - 08:33:46


AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, “Ramazan Bayramı” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Onbir Ayın Sultanı Ramazan ayının sevinci Ramazan Bayramı’nın hayırlara vesile olmasını ileten Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti:

“Bin yıldır yaşadığımız bu topraklarda her zaman olduğu gibi bugün de aynı heyecan ve duygular ile Ramazan Bayramı’mızı kutlamanın sevinç ve mutluluğu içerisindeyiz.

Bayramlar sevginin, şefkatin, merhametin, vefanın, dayanışmanın doruk noktasına ulaştığı, küslerin barıştığı, yüzlerdeki tebessüm ile yardımlaşma duygusunun öne çıktığı birlik günleridir.

Mübarek ramazan günlerinin ardından gelen bayramımızın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Sözlerime son verirken, başta güvenliğimiz için yurt içinde yurt dışında görev yapan güvenlik güçlerimiz ve şehit ailelerimiz olmak üzere, milletimizin, İslam aleminin ve Osmaniyeli hemşerilerimin Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz