ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

DURMUŞOĞLU’NDAN 10 KASIM MESAJI
    • 9 Kasım 2020 - 17:51:08

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu 10 Kasım dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti;
“Tarihi boyunca şanlı zaferler yazan, büyük Türk milletine Cumhuriyet gibi büyük bir eser bırakan, milli iradenin tecelli ettiği Gazi Meclisin ilk başkanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ahirete irtihal edişinin 82’inci yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum.
Gazi Mustafa Kemal, Türk milletinin Anadolu topraklarından silinmek istendiği bir dönemde, 1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı İstiklal Harbimizi zaferle sonuçlandırıp 1923’te Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuş, adını tarihe yazdırmıştır.
Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıl dönümüne yaklaştığımız bu dönemde, Gazi Mustafa Kemal’in aziz hatırasına sahip çıkmak; ‘en büyük eserim’ dediği cumhuriyetimizi, kendi deyimiyle “muasır medeniyet seviyesinin üzerine” çıkarmakla mümkün olacaktır. Milletçe bize düşen görev, büyük bedeller ödenerek kurulan Cumhuriyetimize sonsuza kadar sahip çıkmak, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz