SEBEBİ HER YERDE

SEBEBİ HER YERDE

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

AŞK KONULU FASL-I MUHABBET ŞİİR SEÇKİSİ

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

Marketlerde fiyat ve stok denetimi..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

KUŞCUOĞLU BP PETROL İÇİN KURBAN KESİLDİ..

DURMUŞOĞLU’NDAN 10 KASIM MESAJI
    • 9 Kasım 2020 - 17:51:08

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu 10 Kasım dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti;
“Tarihi boyunca şanlı zaferler yazan, büyük Türk milletine Cumhuriyet gibi büyük bir eser bırakan, milli iradenin tecelli ettiği Gazi Meclisin ilk başkanı, Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk Cumhurbaşkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ahirete irtihal edişinin 82’inci yıl dönümünde saygı ve rahmetle yâd ediyorum.
Gazi Mustafa Kemal, Türk milletinin Anadolu topraklarından silinmek istendiği bir dönemde, 1919’da Samsun’a çıkarak başlattığı İstiklal Harbimizi zaferle sonuçlandırıp 1923’te Türkiye Cumhuriyeti’ni kurmuş, adını tarihe yazdırmıştır.
Cumhuriyetimizin ilanının 100. yıl dönümüne yaklaştığımız bu dönemde, Gazi Mustafa Kemal’in aziz hatırasına sahip çıkmak; ‘en büyük eserim’ dediği cumhuriyetimizi, kendi deyimiyle “muasır medeniyet seviyesinin üzerine” çıkarmakla mümkün olacaktır. Milletçe bize düşen görev, büyük bedeller ödenerek kurulan Cumhuriyetimize sonsuza kadar sahip çıkmak, birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz