OSMANİYE FEN LİSESİ ÖNEMLİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

OSMANİYE FEN LİSESİ ÖNEMLİ MİSAFİRLERİNİ AĞIRLADI

KADİRLİ’DE YETKİLİ SENDİKA EĞİTİM- BİR SEN OLDU

KADİRLİ’DE YETKİLİ SENDİKA EĞİTİM- BİR SEN OLDU

Anaokulu Öğrencilerinin resim sergisi muhteşemdi

Anaokulu Öğrencilerinin resim sergisi muhteşemdi

DURMUŞOĞLU AFETTEN ETKİLENEN ÇİFTÇİLERE GEÇMİŞ OLSUN DEDİ

DURMUŞOĞLU AFETTEN ETKİLENEN ÇİFTÇİLERE GEÇMİŞ OLSUN DEDİ

BAŞKAN TARHAN, “19 MAYIS BAYRAMI”NI KUTLADI..

BAŞKAN TARHAN, “19 MAYIS BAYRAMI”NI KUTLADI..

DURMUŞOĞLU ‘VATANIMIZA OLAN HİZMET AŞKIMIZ ARTARAK SÜRECEKTİR’
    • 29 Ekim 2020 - 18:44:36

Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle yazılı bir kutlama mesajı yayımladı.
Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti:
29 Ekim sıradan bir tarih değildir. Tarihi şan ve şerefle dolu aziz milletimizin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde, yedi düvele karşı göğsünü siper edip istiklal mücadelesini vererek bağımsızlık ateşiyle yazdığı bir destandır.
Bin yıldır üzerinde en çok oyun ve senaryo planlanan bu coğrafyada yaşamak, varlığımızı ve geleceğimizi korumak amacıyla devamlı bir mücadele içinde olduk. Son dönemde de terör örgütlerinin saldırılarından 15 Temmuz hain darbe girişimine kadar yaşadığımız tüm hadiseler, üzerimizde oynanan oyunların bir parçasıdır.
1923’te nasıl yeni devletimizin kuruluşunu millet olarak verdiğimiz mücadele ile taçlandırdıysak, bugün de karşılaştığımız sıkıntıları, birlik ve beraberlik içerisinde ele ele vererek atlatacağız.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, AK Parti iktidarıyla birlikte cumhuriyet tarihi boyunca görülmemiş yatırımlar ve kalkınma hamleleri gerçekleştirilmiştir. Sağlıktan eğitime, tarımdan sanayiye her alanda devrim niteliğinde adımlar atılmış ülkemiz, bölgesinde önemli bir güç haline gelmiştir. Ortaya koyulan bu siyasi istikrarla birlikte Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı olan 2023 hedeflerimiz doğrultusunda ülkemiz çok daha büyük mesafeler kat edecek, birlik ve beraberlik içerisinde çok daha büyük başarılara imza atacaktır. Her zamankinden çok daha fazla milli birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde, daha güçlü bir Türkiye için mücadelemize devam edeceğiz ve vatanımıza olan hizmet aşkımız artarak sürecektir.
Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yürekten kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere canlarını bu uğurda feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi de minnetle yâd ediyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz