OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

DURMUŞOĞLU AK PARTİ’NİN KURULUŞUNUN 19. YILI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI
    • 14 Ağustos 2020 - 05:54:18

AK Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu AK Parti’nin 19’uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Durmuşoğlu mesajında şunları kaydetti:
“Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı siyasi mücadelede 19 yılı geride bıraktık. Partimiz halkımızdan aldığı yetki ve hayır dualarınızla, Türkiye’ye büyük eserler, büyük hizmetler kazandırmanın bahtiyarlığını yaşıyor. Allah’a hamdolsun Türkiye 19 yıl içinde çok önemli mesafeler kat etti ve hayal gibi görünen nice hedeflere ulaştı, ülkemizde geleceğine dönük çok önemli adımların atıldı ve atılmaya devam ediyor.
14 Ağustos 2001’den bu yana büyük ve güçlü Türkiye yolunda ülkemize çağ atlatan projelerle hep daha ileriyi hedefleyen Türkiye’nin partisi, 2023, 2053 ve 2071 hedeflerine sizlerle birlikte, sizlerden aldığı güç ile emin adımlarla ilerlemekte.
Hayatını ülkenin geleceği için vakfeden ve dik duruşuyla İslam coğrafyasının umudu haline gelen liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ve milletin emrinde 19 yıl geçirmekten onur ve gurur duyuyorum.
Bu duygu ve düşünceler, davamıza emek veren bütün AK Parti’li kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum. Ebediyete intikal edenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Partimizin 19’uncu kuruluş yıldönümünün ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlar getirmesini Yüce Rabbimden niyaz ediyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz