ÖLMEDEN ÖNCE FOTOĞRAFA BAK …

ÖLMEDEN ÖNCE FOTOĞRAFA BAK …

B U G Ü N   Ö Ğ R E T M E N L E R   G Ü N Ü  ÖĞRETMENİM

B U G Ü N Ö Ğ R E T M E N L E R G Ü N Ü ÖĞRETMENİM

İŞGALLER ÜZERİNE-7

İŞGALLER ÜZERİNE-7

İlçe Sağlık Çalışanlarına Baklava İkramı

İlçe Sağlık Çalışanlarına Baklava İkramı

Öğretmenler gününde “İSPİRLER OTOMOTİV”den örnek davranış

Öğretmenler gününde “İSPİRLER OTOMOTİV”den örnek davranış

DURMUŞOĞLU 7 OCAK KURTULUŞ BAYRAMINI KUTLADI
    • 7 Ocak 2020 - 07:06:39

 Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, Osmaniye’nin Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Durmuşoğlu mesajında şu görüşlere yer verdi:

“Tarihte Eşine Az Rastlanan Özgürlük Mücadelesini Olan, 7 Ocak, Osmaniye’deki Kuvayımilliye’nin Yürekli İnsanlarından Oluşan Çok Değerli Ecdadımızın Teslimiyetçi Ve Tutsak Yaşamın Tüm Aşamalarını Hayatını Ortaya Koyarak Reddettiği Ve Bağımsızlık Destanının Yazıldığı Tarihtir.

Osmaniyeli Hemşehrilerim Yoksulluğun Ve Çaresizliğin Bütün Acılarını Yaşarken Emperyal Güçlerin İşgalci Ve Yayılmacı Emellerine Karşı Bedenini Siper Ederek Birçok Evladını Şehit Vermiş Ancak Bu Toprakların Vazgeçilmezliğini Bütün Dünyaya Göstermiştir.

98. Kurtuluş Yılını Kutladığımız Bu Kadim Toprağın Evlatlarının Bağımsızlıkları İçin Verdikleri Mücadele, Tarihin Onur Sayfalarından Birini Oluşturmaktadır. Ülkemizin Her Yönden İşgale Uğradığı, Acı Ve Zulüm Dolu O Yıllarda, Yiğit Osmaniye Halkının Düzenli Bir Askeri Kuvvet Olmaksızın İşgale Karşı Gösterdiği Direnç, Cesaret Ve Fedakârlık; Kurtuluş Mücadelesinin Sonunda Kendisine Özgürlük Ve Bağımsızlık Olarak Geri Dönmüştür.

Şehitlerimizin Kanlarıyla Rengini Bulan Ay-Yıldızlı Bayrağımız, Vatanımızın En Güzel Köşelerinden Biri Olan Osmaniye’mizde Gurur Ve Onurla Dalgalanmaktadır. Şükürler Olsun Ki, Ezanlarımız Beş Vakit Camilerimizde Okunmaya Devam Etmektedir. Bugün Çeşitli Bahanelerle Ülkemizi Hedef Alan Veya Hedef Almaya Çalışan Emperyalist Güçler, Dünkü Yenilgilerini Asla Unutmadılar. Biz De Ecdadımızın Vatan Sevgisini Ve Bu Uğurda Gösterdikleri Kahramanlıkları Asla Unutmayacağız, Unutturmayacağız. Bin Yıllık Kardeşliğimizi Bozmaya Çalışanlara, 15 Temmuz Hain Darbe Girişiminde Olduğu Gibi, Milletimizin Aynı Ruhla, Tek Bir Yumruk Olarak Cevap Vereceğinden Hiç Kimsenin Şüphesi Asla Olmasın.

Geçmişimizden Aldığımız Güçle, Geleceğe Doğru Emin Adımlarla İlerliyoruz. 98 Yıl Önce, Topla Tüfekle Canımızı Ortaya Koyarak Verdiğimiz Bağımsızlık Mücadelesini, Bugün Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’nın Liderliğinde Tüm Dünyada Örnek Olan Yatırım Hamleleri İle Vermeye Devam Ediyoruz.

Bugün Kendi Milli Güvenliği İçin Hiç Kimsenin İcazetini Aramadan Operasyon Düzenleyen, Dış Politikası Bağımsız Bir Türkiye, Duble Yollarla, Köprülerle, Hızlı Tren Hatlarıyla, Tüneller, Kavşaklar, Köprülerle, Viyadükler, Dünyanın İlk Üç Sırasındaki En Büyük Havalimanıyla, Ulaşım Altyapısını Tamamlamış Bir Türkiye Var.

Bugün Üzerinde Rahatça Oyun Oynanan Değil Bölgesinde Oyun Kuran, Oyunbozan Kararlı Bir Türkiye Var.

Sözlerime Son Verirken Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk Olmak Üzere Onbaşı Rahime Hatun Ve Yaveriye Çetesi, Yastı Kelle, Ali Kılıç, Mamık Hüseyin, Kadir Çavuş, Muhammet Hoca, Nacar Ökkeş, Borazan Mehmet, Hacı Ağa Oğulları Ali Ve Ahmet, Ali Bekiroğlu Ahmet Ve Nice Şehitlerimize Yüce Allah’tan Rahmet Diliyor, Değerli Hemşerilerime Sevgi Ve Saygılarımı Sunuyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz