ANDIRIN’DA BUNGALOV EVLERİ YAŞANILABİLİR BİR HALE DÖNÜŞÜYOR

ANDIRIN’DA BUNGALOV EVLERİ YAŞANILABİLİR BİR HALE DÖNÜŞÜYOR

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN 3 ARALIK DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ MESAJI

MEHMET GÜRLEK MHP İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAATINI YAPTI

MEHMET GÜRLEK MHP İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ İÇİN MÜRACAATINI YAPTI

Bu raflar 64 yıldır değişmedi

Bu raflar 64 yıldır değişmedi

ABİDİN İSPİR  BELEDİYE MECLİS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

ABİDİN İSPİR BELEDİYE MECLİS A.ADAYLIĞI BAŞVURUSU YAPTI

DURMUŞOĞLU “21 YIL ÖNCE NASIL BİR HEYECANLA YOLA ÇIKMIŞ İSEK BUGÜNDE YİNE AYNI HEYECANI YÜREĞİMİZDE TAŞIYORUZ”
    • 22 Ağustos 2022 - 08:04:27

DURMUŞOĞLU “21 YIL ÖNCE NASIL BİR HEYECANLA YOLA ÇIKMIŞ İSEK BUGÜNDE YİNE AYNI HEYECANI YÜREĞİMİZDE TAŞIYORUZ”
Ak Parti Osmaniye Milletvekili Mücahit durmuşoğlu “Yüz Yüze 100 Gün” programları kapsamında bugünde Osmaniye’nin Kadirli ilçesine bağlı Orucbey,Koçlu,Yoğunoluk,Tahta,Değirmendere Köyleri ile Maksutoluğu yaylasını gezerek vatandaşlarla bir araya gelip
AK Parti olarak vatanımız ve aziz milletimiz için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz.
Çalmadık kapı, dokunmadık gönül, sıkmadık el bırakmayacağız ve bırakmıyoruz da dedi.
“21 yıl önce nasıl bir heyecanla yola çıkmış isek bugünde yine aynı heyecanı yüreğimizde taşıyoruz”diyen Durmuşoğlu,hem dış politikadaki gelişmeleri hem de yurt içinde Ak parti hükümetinin yapmış olduğu icraatları tek tek sıraladı.
Tüm Dünya’nın gözünün Türkiye’nin üzerine çevrildiğini belirten Durmuşoğlu,Dünya’nın sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde dış politikadaki gelişmeleri gıpta ile izlediklerini, en son Rusya ile Ukrayna arasındaki krizde de tek devrede olan güçlü bir Türkiye’nin var olduğunu bir kez daha görmüşlerdir dedi. Durmuşoğlu, Ak Parti iktidarında gelinen nokta itibarı ile halkımızın beklentileri en güzel şekilde karşıladığını belirterek, güçlendikçe yerli ve milli olduklarını,güçlü ve büyük Türkiye’nin inşa edildiğini söyledi.
Durmuşoğlu, 2023 hedeflerimiz, 2053 ve 2071 vizyonlarımız doğrultusunda bu kutlu yürüyüşümüzü milletimizle birlikte kararlılıkla sürdüreceğiz diyerek,Bu hikayenin baş mimarı da aziz millettir dedi.
Yerelde de Osmaniye genelinde yapılan ve yapılması hedeflenen projeleri de değinen Durmuşoğlu, çok sayıda hizmete imza attıklarını tek amaçlarının kendi bölgelerine durmadan ve mesai mefhumu gözetmeksizin halkımızın huzuru, refahı ve her şeyi için nasıl hizmet ederiz onun çabası içerisinde olduklarını belirtti.
DURMUŞOĞLU EKİBİYLE BİRLİKTE KÖYLERE ÇIKARMA YAPTI
Köy ziyaretlerinde bazı bölgelerde olan yol, ve içme suyu gibi sorunları özel idare yetkililerine bir an evvel çözümü için gerekli çalışmaların yapılması talimatını veren Durmuşoğlu, Koçlu Köyünde yol yapım çalışmasını yerinde görerek işçilerle de bir süre sohbet etti.
Ziyaret ettiği Köylerde Vatandaşların istek,şikayet ve önerilerini dinleyen
Durmuşoğlu’nun sık sık notlar aldığı gözlenirken, vatandaşlar da ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Durmuşoğlu’na Kadirli Ak parti ilçe başkanı İsmail Oruç ile bazı yönetim kurulu üyeleri,Sumbas Ak parti ilçe başkanı Erol Kaplan,İl Genel meclis başkan vekili Dr.Mustafa Gürlek,İl Genel meclis üyesi Av.Harun Özdemir,İl özel idaresi genel sekreteri Mesut Ovalı,Kadirli orman işletme müdürü Adem Sarıbıyık,bazı birim müdürleri ile gençlik kolları başkanı Hakan Narcıoğlu’da eşlik etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz