ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

DIŞİŞLERİ BAKANI MEVLÜT ÇAVUŞOĞLU’NDAN SUAT ÖNAL’A TEŞEKKÜR MESAJI
    • 1 Kasım 2020 - 19:02:13


Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu,24,25,26.dönem Ak Parti Osmaniye Milletvekili Dr.Suat Önal’a teşekkür mesajı gönderdi.
Dr.Suat Önal kendi sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada;
Akdeniz coğrafyamızın iklimi gibi gönlü sıcak, uluslararası alanda ülkemizin çıkarlarını savunmada, eteklerinde büyüdüğü Toros dağları gibi dimdik, kendisini çok iyi yetiştirmiş bir Anadolu insanıdır Dışişleri Bakanımız Sn Mevlüt Çavuşoğlu.
2010 yılında Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi’nde (AKPM) başkan seçilen ilk Türk Parlamenter olarak Milletimizin göğsünü kabarttı. 61.Hükümette Avrupa Birliği Bakanı, 62. 64. ve 65.Hükümetlerde Dışişleri Bakanlığı yapan ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde de Dışişleri Bakanlığını başarıyla yürüten Sn Bakanımızın uluslararası alanda ne kadar saygınlık oluşturduğuna; AKPM’de görev yaptığım 2014-2018 yılları arası bizzat şahit oldum. Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan’ın 2014 Ocak ayında Japonya, Singapur ve Malezya ziyaretinde birlikte yer aldığımız Sn Bakanımızın performansına hayran kaldım. Özellikle çok hassas günleri ve büyük olayları yaşadığımız bu zaman diliminde, Sn Cumhurbaşkanımızın yanında dış politikada çok başarılı hamleler gerçekleştiren kıymetli Bakanımızın bu kadar yoğun işlerinin arasında göndermiş olduğu nazik teşekkür mektubuyla da ziyadesiyle mütehassıs oldum ve onurlandım. Yüce ALLAH yolunuzu ve bahtınızı açık eylesin, sizleri her türlü kötülüklerden muhafaza eylesin Sn Bakanım. Cumhurbaşkanımız Sn Recep Tayyip Erdoğan ve sizin gibi kıymetli bakanlarımızla yol arkadaşlığı yapmak, aileme ve çocuklarıma bırakacağım en onurlu miras olacaktır ifadelerini kullandı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz