OSMANİYE MİLLETVEKİLİ  DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

OSMANİYE MİLLETVEKİLİ DERYA YANIK TBMM’YE KAYDINI YAPTIRDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

TANSİYON VE ŞEKER ÖLÇÜMÜ YAPILDI

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

HEM’DE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

15 TEMMUZ İMAM HATİP ORTAOKULUNDA ÖDÜL YAĞMURU

GAZİOĞLU’NDAN  ÜYELERİNE EV  ZİYARETİ

GAZİOĞLU’NDAN ÜYELERİNE EV ZİYARETİ

DİŞ HEKİMLERİ UNUTULMADI
    • 23 Kasım 2019 - 08:19:41

22 Kasım Diş Hekimliği Günü dolayısıyla  Kadirli Belediye Başkanı Doktor Ömer Tarhan ve Kadirli Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Leyla Erbilgin Tekerek Kadirli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini  ziyaret ederek Diş Hekimlerinin gününü kutladı.

Diş Hekimlerine  günün anısına çiçek takdim eden Belediye Başkanı Tarhan, Başhekim Dt. Sevilay Çot ÇİLOĞULLARI  ve Hastanesi Müdürü Ikvan SOLAK’la da bir süre sohbet etti.Tarhan,ağız ve diş sağlığı bakımının küçük yaşlardan itibaren verilecek eğitimlerle  bu bilincin  kazandırılması gerektiğini söyleyerek,bu bilincin oluşmasında özverili çalışmalar yürüterek,vatandaşlarımızın  ağız ve diş sağlığının korunması için her türlü bakım ve tedavilerini sağlayan çok kıymetli Hekimlerimizin   Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, çalışmalarında üstün başarılar diliyorum” dedi.

Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Erbilgin Tekerek’te ilçemizde Halkımıza  öz verili ve  fedakârhane bir şekilde hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığının başta yöneticileri olmak üzere tüm hekimlerimizi tebrik ediyor,günlerini kutluyorum ifadelerini kullandı.

Başhekim Çiloğulları  ve Hastane Müdürü Solak,ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek  Ömer Tarhan ve Leyla erbilgin Tekerek’e   teşekkürlerini sundu.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz