İlk günden bu yana yangın sahasında olan ülkü ocakları takdir topladı

İlk günden bu yana yangın sahasında olan ülkü ocakları takdir topladı

ÖĞRETMEN” dualarla son yolculuğuna uğurlandı..

ÖĞRETMEN” dualarla son yolculuğuna uğurlandı..

Emniyetten narkotik ve asayiş uygulamaları..

Emniyetten narkotik ve asayiş uygulamaları..

DEAŞ ÜYESİ KADİRLİ’DE YAKALANDI
    • 3 Eylül 2020 - 06:51:19

Kadirli İlçe Emniyet Müdürlüğü başarılı bir operasyonla Deaş terör örgütü üyesi olduğu iddia edilen bir kişiyi gözaltına aldı.
İlçe Emniyet Müdürlüğü TEM Büro Amirliği ekipleri tarafından Dini istismar eden terör örgütlerinin faaliyetlerinin engellenmesi ve deşifre edilmesi için yapılan çalışmalar kapsamında WhatsApp üzerinden herkese açık bir şekilde Deaş terör örgütü propagandası yapan C.Ç. yakalandı.
C.Ç. isimli şahsın ikametinde yapılan aramada dijital malzemeler 1 adet ruhsatsız av tüfeği ve 1 adet örgütsel flama ve yasak yayınlar ele geçirildi.
Şahsın ele geçirilen telefonunda Deaş terör örgütünün yoğun olarak kullanıldığı değerlendirilen TELEGRAM uygulamasını kullandığı tespit edilmiş bahse konu programın ön incelemesinde şahsın Deaş terör örgütü ile iltisaklı şahıslarla irtibatlı olduğu bilgiler elde edildi.
Konu ilgili çok yönlü soruşturma devam ederken gözaltında olan C.Ç. 2 Eylül 2020 tarihinde Kadirli Sulh Ceza Hakimliğinin kararı ile gözaltı süresi 2 gün uzatıldı.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz