HAYALLER GERÇEK OLSA!

HAYALLER GERÇEK OLSA!

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA YOGUN İLGİ

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Bakan Karaismailoğlu’dan Başkan Tarhan’ı ziyaret..

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Miniklerin isteğini itfaiye ekipleri geri çevirmedi

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Osmaniye’de

CUMHUR İTTİFAKI BAŞKAN ADAYI TARHAN “ TEVECCÜHTE TAKDİRDE HALKIMIZIN”
    • 28 Mart 2019 - 19:34:11

Cumhur İttifakı MHP Kadirli Belediye Başkan Adayı Ömer Tarhan bu Pazar yapılacak olan seçimlerin Kadirli’ye, Osmaniye’ye ve Ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum dedi.
Halkımızın teveccühü ile Kadirli mizde bir ilki gerçekleştirerek 2 dönem üst üste Kadirli Belediye Başkanlığına layık görüldüğünü ve 3. Dönem içinde Cumhur İttifakı MHP Belediye Başkan Adayı olarak gösterildiğini söyleyen Tarhan, Halkın içinden gelmiş biri olarak Halktan hiç ayrılmadığını söyledi.
Ne halkımızın bana ulaşmasına engel olacak koruma ordum oldu nede hesap veremeyeceğim hizmetlerim diyen Tarhan “Halka hizmet Hak’ka hizmet anlayışıyla onlarca projemizi hayata geçirdik. Hizmet insanın olduğu her yerdedir diyerek ortak akılla her kesime hizmet götürdük. Düğününüzde oynadık, cenazenizde ağladık, iyi günde kötü günde hemşehrilerimiz hep yanında olduk. Üretken Belediyecilik anlayışı ile gülümseyen yüz, cömert ve darda kalanların yardımcısı olmaya çalıştık. 10 yılda birçok projeyi hayata geçirirken, sosyal belediyecilikte bölgenin en iyi belediyeciliğini sergiledik.
Kadirli Belediyesi’nin imzasını taşıyan hizmet ve yatırımların saymakla bitmeyeceğini vurgulayan Tarhan “Bugün Yoldan, Kaldırıma, Altyapıdan, arıtma tesisine parklardan mesire alanına, semt pazarına, aşevinden, cenaze hizmetlerine kadar yaşamın her alanında Kadirli Belediyesi’nin imzası var. Bunlar akşamdan sabaha olacak işler değil; arkasında çok ciddi bir planlama, hazırlık ve sağlam bir ekip var. Şu anda devam eden projelerimiz de var, startını vereceğimiz yeni yatırımlar da var. Yani bu süreç, aslında başlattığımız hizmet seferberliğinin devamı niteliğini taşıyor. Bu hizmet kervanının 31 Mart seçimleriyle yoluna devam etmesi gerekiyor. Bunun için de Kadirlililerin desteğine ve duasına ihtiyacımız var. Mutlu, yaşanabilir, modern ve memnuniyet düzeyi yüksek bir Kadirli hayalini hepimiz kuruyoruz. O halde bu ortak hedefe hep birlikte yürüyeceğiz, el ele vereceğiz.
Önümüzdeki 5 yıl içinde Kadirlimiz için Savrun Çayı Rekreasyon Projesinden Köprülere, mahalle konaklarından parklara, prestij sokak ve caddelerden, çocuk ağız ve diş hastanesine, spor kompleksinden, hazırlattığımız Balıklağ İçme Suyu ve arıtma tesisine ve daha bir çok projeyi hayata geçirmek için yola çıktık. İnşallah başaracağız ve Kadirli’de değişim tüm hızıyla devam edecek ” dedi.
31 Mart günü milli iradenin sandıkta tecelli edeceğine dikkat çeken Tarhan , “Pazar günü Türkiye’nin ve Kadirli’nin ufuk çizgisi netleşecek. Seçim sürecine girdiğimiz günden bu yana şehrimizin bereket ve birliği için çalıştık. Milli beka ve parlak gelecek için daha fazla inisiyatif üstlendik. Gün birlik olma günüdür. 31 Mart sadece şehirlerimiz için değil ülkemizin bekası için de önemli bir seçimdir. Cumhur İttifakı Kadirli’de zafere ulaşacaktır.
BEYAZ LİSTETE 4. SIRADAYIZ
Belediye Başkanlığı seçimleri için Oy pusulasında 5 parti yer almaktadır diyen Tarhan, Cumhur İttifakı adayı olarak MHP ile pusulada 4. Sırada yer alıyoruz.
Sizlerin desteği ile yeniden Kadirli’yi ortak akıl ile yönetmeye talibim.
Sizden aldığımız güçle size hizmet etmeye birlikte devam edeceğiz. Teveccühte Tercihte siz değerli halkımızındır.

 

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz