SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

CGC Başkanı Cihangir ve Tozluklu, AA’nın iftar programına katıldı
    • 11 Nisan 2023 - 14:59:18

CGC Başkanı Cihangir ve Tozluklu, AA’nın iftar programına katıldı

Osmaniye Cebelibereket Gazeteciler Cemiyeti (CGC) Başkanı Ali Cihangir ve Yönetim Kurulu Üyesi Şükrü Tozluklu, Anadolu Ajansı’nın (AA) deprem bölgelerinde görevli AA çalışanları ve yerel gazetecilerle buluştuğu iftar programına katıldı.

 

Cihangir ve Tozluklu, iftar programında, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz ile görüşerek bir süre sohbet etti.

 

AA Genel Müdürü Karagöz, iftarda yaptığı konuşmada, depremin ardından zorlu bir süreç yaşandığını, depremlerden 112 basın mensubunun etkilendiğini dile getirdi.

 

Karagöz, AA Hatay muhabiri Burak Milli’nin eşi ve bebeğiyle depremde hayatını kaybettiğini anımsattı.

 

Milli’nin hiçbir zaman unutulmayacağını belirten Karagöz, “Burak Milli’nin ismi, Anadolu Ajansında bize emanettir. Onu da hatırlatacak pek çok projemiz olacak. Bazı yerlere onun ismini vereceğiz. O ismi hiçbir zaman unutmayacağız” ifadelerini kullandı.

 

Türkiye’nin kitlendiği enkaz görüntülerini tüm dünyaya servis ettiklerini aktaran Karagöz, yeniden yapılanma sürecini de aynı hassasiyetle takip ettiklerini söyledi.

 

Karagöz, “Siyasilerin, serbest girişimcilerin, müteşebbislerin, hayırseverlerin vermiş olduğu sözleri takip ediyoruz. Milletimizin bu süreçte umudu olması için bu yeniden yapılanma süreçlerini yakından takip ediyoruz. Aksama varsa aksamanın da haberini yapıyoruz. Gazetecilik etik ve ahlakına sahip değerli Anadolu Ajansı çalışanlarını bu süreçte göstermiş olduğu özverili çalışmalardan dolayı bir kez daha tebrik ediyorum.” dedi.

 

Konuşmalarında gazetecilik mesleği ve sektörü üzerine fikir alışverişinde bulunan Cihangir ve Tozluklu, Genel Müdür Karagöz’e yerel basının yaptığı çalışmalardan ve haber yayınlama sürecinden de bahsetti. CGC Basın

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz