KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KAYNAK VE TEST KİTAPÇIKLARI DAĞILDI

KADİRLİ’DE 10 KİŞİ CEZAEVİNE

KADİRLİ’DE 10 KİŞİ CEZAEVİNE

SERDAR ALASIRT’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

SERDAR ALASIRT’TAN TEŞEKKÜR MESAJI

SAĞANAK HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

SAĞANAK HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ

BESİCİLERE BÜYÜK BAŞ HAYVANLARI TESLİM EDİLDİ

BESİCİLERE BÜYÜK BAŞ HAYVANLARI TESLİM EDİLDİ

Başkan Tarhan’ın 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması
    • 30 Ağustos 2020 - 18:30:50

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı 98. Yıldönümünü kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi.
Zafer Bayramı’nın yeni bir aydınlık dönemin başlangıcı olduğunu ifade eden Tarhan, yayımladığı kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Yüce Türk Milletinin, emsalsiz mücadele ve azmi ile Türk’ün bir tarih adı olduğunu ve yok edilmeyeceğini tüm dünyaya bir kez daha açıkça ilan ettiği 30 Ağustos Zafer Bayramımızı kutlamanın gurur ve mutluluğu içerisindeyiz.
30 Ağustos günü ordumuzun onurlu direnişi bağımsızlık ve vatan sevgisinin yüceliğini dünyaya kabul ettirmiş, Türk Milleti için umutsuzluğun sona erdiği, özlemlerin düş olmaktan çıktığı, halkımızın insan olmanın onurunu ve erdemini yaşadığı yeni bir aydınlık dönemin başlangıcı olmuştur.
Vatan burçlarından ay-yıldızlı bayrağımızın inmemesi için her şeyini feda eden, bu uğurda kendileri yetim kalma pahasına gelecek nesilleri öksüz ve çaresiz bırakmayan atalarımızın göz kamaştırıcı fedakarlıkları her türlü övgü ve takdirin üstünde olmuştur.
Bazı Zaferler Sonsuza dek kutlanır. Dünyaya ilham kaynağı olan 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 98.yıldönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk, kahraman gazilerimizi ve şehitlerimizi hürmet, minnet ve şükranla anıyor, 30 Ağustos Zafer Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz