ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN  HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ALASIRT,TÜRKİYE YÜZYILI ŞEHİRLERİ İÇİN HAZIRIZ KARARLIYIZ ALLAHIN İZNİYLE DURMAK YOK YOLA DEVAM

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

ULVİYE NUHOĞLU İYİ PARTİDEN İSTİFA ETTİ

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

OTOYOL BAĞLANTI YOLU 3 AY İÇİNDE BİTECEK

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

Çocuklar tiyatro ile buluşuyor..

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

ADANA YOLUNDA OTOMOBİL DEVRİLDİ

Başkan Tarhan’dan Omzundaki yüke rağmen saat 09.05’te saygı duruşunda bulunan işçiye hediye yağmuru
    • 12 Kasım 2020 - 06:31:04

Kadirli’de, omzunda 35 kilogramlık biber çuvalı taşımasına rağmen Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 82. yılı nedeniyle saat 09.05’te sirenlerin çalmasıyla saygı duruşunda bulunan işçiye, çeşitli hediyeler verildi.

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Yaş Sebze ve Meyve Hali’nde çalışan 49 yaşındaki Mehmet Ali Bıçakçı’yı ziyaret etti.

Tarhan, burada yaptığı açıklamada, 10 Kasım Atatürk’ü anma etkinlikleri kapsamında saat 09.05’te sirenlerin çalmasıyla omzunda yük olmasına rağmen saygı duruşunda bulunan Bıçakçı’yı tebrik etti.

Atatürk’e sahip çıkacak insanlara ihtiyaç olduğunu belirten Tarhan, “Atatürk’ümüze ve Cumhuriyet’in değerlerine sahip çıkacak insanlara ihtiyacımız var. Kardeşimizi tebrik ediyorum. Allah razı olsun ondan. Eğer bugün özgürce yaşıyorsak Atatürk sayesinde.” dedi.

Bıçakçı da Atatürk’ü çok sevdiğini ve her yıl 10 Kasım’da saygı duruşunda bulunduğunu belirterek, ziyaretinden dolayı Tarhan’a teşekkür etti.

Tarhan, ziyaretin sonunda Bıçakçı’ye Türk bayrağı, Atatürk bayrağı, Nutuk kitabı, plaket ve çocuğu için tablet bilgisayar hediye etti.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz