AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

Başkan Tarhan’dan Mevlid Kandili Mesajı
    • 8 Kasım 2019 - 07:19:31

Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Peygamber efendimizin doğduğu bu geceyi kutlarken O’nu anlamanın önemli olduğunu söyledi.
Başkan Tarhan, kandil dolayısıyla yaptığı açıklamada, başta Kadirlili hemşehrileri olmak üzere tüm İslam âleminin Mevlid Kandilini tebrik etti.
Bin yıllık kardeşliğin ülkemizde sarsılmadan artarak devam etmesine, dünyanın dört bir yanında yaşanan insanlık dramlarının son bulmasına vesile olmasını dileyen Başkan Tarhan, açıklamasının devamında, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimiz Hz. Muhammed (s.a.s.)’in dünyayı şereflendirdiği bu geceyi Mevlid Kandili olarak kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Tüm vatandaşlarımızın mübarek Mevlid Kandilini tebrik ediyorum. Bu gecenin başta Kadirlimize, ülkemize, Türk- İslam alemine ve insanlığa hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu geceyi kutlarken peygamberimizi daha iyi anlamak gerekmektedir. O’na iman etmenin, O’nun ümmeti olmanın ve O’nu sevmenin mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz. Mevlid Kandili’nde bu sevgimizi daha da derinleştirip, yüreklerimizde yaşayarak bu geceyi idrak ediyoruz. Bir kez daha tüm halkımızın Mevlid Kandilini tebrik ediyorum..”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz