AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

AŞURE ETKİNLİĞİNE DAVET

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

Şehit Atakan Çakır için mevlit okutuldu

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

YAZ KUR’AN KURSUNDA KAHVALTI ETKİNLİĞİ

EĞİTİM ŞART…

EĞİTİM ŞART…

Başkan Tarhan’dan esnafa “Temiz Kadirlim” teşekkürü…
    • 4 Şubat 2021 - 07:19:18


Başkan Tarhan’dan esnafa “Temiz Kadirlim” teşekkürü…
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince “Temiz Kadirlim” projesi kapsamında iş yerinin çevresini temiz tutan esnafa teşekkür ziyaretinde bulunarak plaket verdi.
Başkan Tarhan, beraberinde Temizlik İşleri Müdürü Müge Bazılı ile birlikte Sumbas Yolu üzerindeki Tarımcı Manav’ı ziyaretinde yaptığı konuşmada, daha temiz ve yaşanabilir bir Kadirli için özveride bulanarak iş yerinin çevresini temiz tutan esnaflara teşekkür etti.
Kadirli Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince sürdürülen “Temiz Kadirlim” projesi kapsamında esnafları ziyaret ederek plaketle ödüllendireceklerini belirten Başkan Tarhan, “Ekiplerimiz tarafından şehir merkezinde esnaflarımıza yönelik projede örnek davranışta buluna Tarımcı Manav sahibi kardeşimizi tebrik ediyoruz. Daha temiz ve yaşanabilir bir Kadirli için herkesin üzerine düşen görevi yapacağına inanıyoruz.
Belediyemizin bütün birimleri gibi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz de hummalı bir şekilde çalışarak, yaz-kış ayrımı yapmadan kentimizi köşe bucak temizlemek için yoğun çaba gösteriyor.
Titizlikle yürütülen temizlik çalışmalarını yakından takip ediyorum. Halkımızın, çocuklarımızın hijyenik ve sağlıklı bir ortamda yaşamlarını devam ettirmelerini sağlamak için gereken özveriyi göstermeye gayret ediyoruz. El ele vererek daha temiz ve yaşanılabilir bir Kadirli için hep birlikte çalışmalı ve özveri göstermeliyiz.”dedi. Belediye Basın Yayın Bürosu

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz