SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

SAĞLIK ÇALIŞANLARINDAN “KADINA ŞİDDETE HAYIR”

JANDARMADAN  BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

JANDARMADAN BAKIMA MUHTAÇ OLAN HAYVANLARA DESTEK

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

ÜCRETSİZ ÇORBA EVİ YENİDEN AÇILDI

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

KADİRLİ OSMANİYE YOLUNDA KAZA

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

ALASIRT, SAHAYA İNDİ, SIKMADIK EL BIRAKMADI

BAŞKAN TARHAN’DAN 10 KASIM MESAJI
    • 10 Kasım 2023 - 11:28:13

BAŞKAN TARHAN’DAN 10 KASIM MESAJI
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, bir kez daha rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum dedi.
Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, Atatürk’ü ebediyete intikalinin 85. yıldönümünde saygı ve minnetle andıklarını söyledi.
Başkan Tarhan, yayımladığı mesajında, Türk Milleti’nin yetiştirdiği en büyük liderlerden birinin Mustafa Kemal Atatürk olduğunu belirterek, Türk Milleti’nin Atatürk’ün düşüncelerinden, ilke ve devrimlerinden güç alarak ilerlemesini devam ettireceğini ifade etti.
Tarhan, mesajının devamında şunları kaydetti: “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü 85. ölüm yıl dönümünde bir kez daha saygı ve minnetle anıyorum. Bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti Devleti sağlam tarihi ile geleceğe yön vermeye devam ediyor. Bizlere emanet ettiği bu kutsal vatan topraklarının ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilelebet payidar kalacağına şüphemiz yoktur. Sadece kendi ulusu için değil, diğer ulusların da sevgi ve saygısını kazanarak bugün hala yaşayabilen tek dünya liderini şükranla anıyor, Anadolu mücadelesinin ve çağdaş uygarlık savaşının neferleri olarak manevi şahsiyeti önünde saygıyla eğiliyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle yurdumuzun ve cumhuriyetimizin kurucusu büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile birlikte silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi sevgi, saygı ve şükranla anıyorum.”

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz