Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

Kaymakam Arık “Lütfen rehavete kapılmayalım ”

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

KADİRLİ ÜLKÜ OCAKLARINDAN KAN BAĞIŞI

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

TARİHİNİ BİLMEYENLER …

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

VALİ DR. ERDİNÇ YILMAZ’IN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Başkan Tarhan Mazbatasını Aldı
    • 5 Nisan 2019 - 07:29:34

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Kadirli tarihinde bir ilki gerçekleştirerek üst üste 3. defa seçilen Kadirli Belediye Başkanı Ömer Tarhan mazbatasını aldı.

Kadirli Adliyesindeki İlçe Seçim Kuruluna MHP İlçe Başkanı Ahmet Gülden ve Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç ile birlikte giden Başkan Tarhan İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Merve Karaoğlu’ndan mazbatasını alarak 3. Kez Kadirli Belediye Başkanlığı görevine seçilmenin onurunu yaşadı.

Başkan Tarhan “Mazbatamızı aldığımız bu onurlu günde bizlere üçüncü kez bu görevi layık gören çok kıymetli hemşerilerime yürekten teşekkür ediyorum. Kadirli için mücadelemiz ve çalışmalarımız mesai saati gözetmeksizin aralıksız sürecektir. Yeni dönemde, yeni hizmetler için siyasi rozetimizi çıkararak Kadirli’nin Başkanı söylemini boşa çıkarmayacağız. Hizmetlerimiz kaldığımız yerden hız kesmeden devam edecek. Kadirli’mize hizmette üçüncü dönemimiz için mazbatamızı aldık. Hayırlara vesile olmasını temenni ederim. Allah utandırmasın.”dedi.

  • UYARI
  • Sistem 2 Farklı Yöntemle IP Numaranızı Kayıt Altına Almaktadır. Yasal Durumlarda Bu Kayıtlar Yetkili Mercilere Tarafımızdan Verilecektir. Lütfen Yorumlarınızı Buna Dikkat Ederek Yazınız.
  • Yorumla

ANKET

Sitemi nasıl buldunuz?

Üye Girişi
  • Kullanıcı Adınız
  • Şifreniz